jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۱۴۹   ۲۹ تير ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۲

پلیس آگاهی شهرستان تربت‌جام خراسان رضوی طی عملیات پلیسی، سارق طلاهای کودکان را دستگیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان تربت‌جام در این باره گفت: در پی چند فقره سرقت طلاهای کودکان، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ علی اصغر مختاری افزود: با شروع تحقیقات، پس از مدتی یکی از طلافروشان طی تماسی با پلیس اعلام کرد فردی برای فروش یک گوشواره شکسته به وی مراجعه و پس از درخواست فاکتور، از محل فرار کرد.

وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل و دیدن تصاویر دوربین مدار بسته مغازه طلافروشی، موفق به شناسایی یکی از سارقان سابقه دار شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با سرنخ‌های به دست آمده، مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند و از مخفیگاه وی نیز طلاهای مسروقه کشف و به مالباختگان باز گردانده شد. سرهنگ مختاری یادآور شد: متهم به سرقت طلای کودکان اعتراف و درباره شیوه دزدی عنوان کرد به بهانه دادن خوراکی به دختران خردسال نزدیک شده و طلا‌های آنها را سرقت می‌کردم.

با اعتراف متهم، پرونده‌ای تشکیل و دستور قضایی در این ارتباط صادر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر