jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۱۶۰   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۲

تراکتورسازی را باید در این فصل به همراه سپاهان مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر سیزدهم دانست. البته از استقلال و پرسپولیس در اینجا نامی نمی‌بریم زیرا این دو تیم همیشه مدعی قهرمانی در لیگ بوده‌اند. گرچه سپاهان امسال بی‌سر و صدا تیم خوبی را با جذب بازیکنان سرشناس بسته است و خیلی‌ها معتقدند زردپوشان اصفهانی بسادگی از کنار قهرمانی عبور نخواهند کرد، اما تراکتورسازان نیز برای حضور در لیگ سیزدهم حسابی بار خود را بسته‌اند و در راه قهرمانی دندان تیز کرده‌اند.

حضور مربی آگاه و بادانشی چون مجید جلالی، جدا از آن‌که می‌تواند بعد از یک فصل خانه‌نشینی برای این مربی، بازگشتی باشکوه با تراکتورسازی در لیگ به حساب آید، می‌تواند این مربی را بعد از چند سال به قهرمانی دوباره لیگ رهنمون سازد.

در حقیقت تراکتورسازی برای حضور در لیگ سیزدهم با حساب و کتاب و نقشه‌ای منسجم و رو به جلو حرکت کرده است تا بلکه بعد از دو سال نزدیک شدن به مقام قهرمانی لیگ برتر، این بار عزم خود را جزم کند و با رسیدن به قله قهرمانی، انتظار هواداران مشتاق و میلیونی اش را برآورده سازد.

به سخنی دیگر تراکتورسازان که می‌خواهند این بار سه حقیقی را برای خود با رسیدن به قهرمانی معنا کنند، در آخرین صیدشان کریم انصاری فرد را به تور انداختند تا با حضور این بازیکن جوان و گلزن، ماشین گلزنی شان را حسابی تقویت سازند. جدا از این‌که این مهاجم جوان و اردبیلی با شنیدن جواب رد از علی دایی و پرسپولیس، انگیزه زیادی دارد تا بار دیگر خود را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کند، با حضور او نیز جمع پرسپولیسی‌های تراکتورسازی تکمیل خواهد شد تا ضلع مربع سرخ‌ها در تبریز به همراه دیگر بازیکنان خوب قرمزهای تبریز، عصای دست مجید جلالی در لیگ سیزدهم باشند. انصاری فرد که در فصل گذشته نیز نتوانست همراه پرسپولیس روزهایی خاطره‌انگیز را پشت سر بگذارد، حالا با حضور در تراکتور می‌تواند تولدی دوباره در فوتبال ایران داشته باشد تا بویژه با روشن شدن موتور گلزنی‌اش، یک بار دیگر خود را به تیم ملی و کارلوس کرش تحمیل کند. به هر صورت باید حضور این مهاجم جوان را در تیمی که هدایتش بر عهده مجید جلالی متفکر و حسابگر است، به فال نیک گرفت.

حجت‌اله اکبرآبادی / دبیر گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر