jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۵۴۱۹۴   ۲۶ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۸

رئیس سازمان ثبت احوال کشور از احتمال تمدید مهلت اعتبار کارت های ملی تا سال 1394 خبر داد.

تمدید مهلت کارت ملی تا سال 94

محمد ناظمی اردکانی در حاشیه همایش روسای ثبت احوال  کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی گفت: در این اجلاس بیش از 25 کشور حضور داشتند که در آن کمیسیون های تخصصی برگزار و تجربیات میان ایران و آنها  تبادل می شود و تا روز چهارشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه کارت هوشمند ملی برای ایثارگران در استان قم صادر شده است، افزود: بیش از 1200 کارت نیز برای مجریان انتخابات ریاست جمهوری صادر و در اختیار آنها قرار داده شده است.

ناظمی اردکانی با اشاره به طراحی وب سایت ثبت احوال کشورهای اکو، افزود: قصد داریم برای کشورهای عضو کنفرانس اسلامی نیز این وب سایت را طراحی کنیم.

وی اظهارداشت: بر اساس برنامه پنجم توسعه تا سال 94 کارت هوشمند ملی در اختیار تمام ایرانیان قرار  خواهد گرفت که البته تامین بدنه کارت از خارج وارد می شود که باید نسبت به تهیه آن اقدام شود.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور  با اشاره به اینکه مهلت اعتبار کارت های ملی تا پایان سال 92 خواهد بود، افزود: چنانچه تا آن زمان کارت هوشمند ملی به صورت سراسری صادر نشود مهلت کارت های ملی را دو سال دیگر تمدید خواهیم کرد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها