jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۵۳۳۶۵ ۲۲ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۱

برای پاسخ به سوالات نمایندگان صورت می گیرد؛

ترافیک وزرا در بهارستان

حاجی بابایی، دانشجو، حسینی وزیر اقتصاد، غضنفری، نجار و عباسی شش وزیری هستند که بعدازظهر سه شنبه با حضور در کمیسیونهای تخصصی مجلس به سوالات جمع زیادی از نمایندگان پاسخ خواهند داد.

ترافیک وزرا در بهارستان

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، کمیسیونهای تخصصی مجلس بعدازظهر سه شنبه هفته آینده جلسه دارند که رسیدگی به سؤالات نمایندگان از وزرا یکی از دستورات کاری مهم آنهاست.

شش وزیر در شش کمیسیون تخصصی مجلس حاضر می شوند تا به سؤالات نمایندگان پاسخ دهند.

کمیسیون آموزش و تحقیقات

حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سؤالات احمد شوهانی نماینده ایلام، جعفری نماینده خلخال، موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و یعقوب جدگال نماینده چابهار بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر خواهد شد.

همچنین کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بعدازظهر همین روز در این کمیسیون حاضر می‌شود تا به سؤال جواد کریمی قدوسی و سوال 12 نماینده که از سوی رحمت‌الله نوروزی مطرح می‌شود، پاسخ دهد.

کمیسیون اقتصادی

پاسخگویی به سؤالات سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، محمود شکری و کوچکی‌نژاد نمایندگان تالش و رشت، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات، فتح‌اله حسینی و امید کریمیان نمایندگان قصرشیرین و مریوان و ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد از سوی سیدشمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی در بعدازظهر سه شنبه در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد.

کمیسیون صنایع و معادن و اجتماعی

مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شود تا به سؤالات محمدسعید اربابی نماینده ایرانشهر، سرباز و دلگان، شهلا میرگلوی بیات نماینده ساوه و زرندیه، علی ایرانپور نماینده مبارکه، عباس رجائی نماینده اراک، کمیجان و خنداب، حسین طلا نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت، امیر خجسته نماینده همدان، جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه، امیرعباس سلطانی نماینده بروجن و رضا صابری نماینده آزادشهر و رامیان پاسخ دهد.

البته غضنفری بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر می‌شود تا به چهار سوال علی ایرانپور نماینده مبارکه پاسخ دهد.

کمیسیون عمران

پاسخگویی مصطفی محمد نجار وزیر کشور به سؤالات غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت و الله وردی دهقانی نماینده ورزقان و خاروانا در بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون عمران مجلس انجام می‌شود.

کمیسیون فرهنگی

حضور محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون فرهنگی مجلس برای پاسخ به سؤالات عبدالله سامری نماینده خرمشهر، عباس مقتدایی نماینده اصفهان، امیر خجسته نماینده همدان و فامنین،محمدعلی مددی نماینده میانه، اربابی نماینده ایرانشهر، سرباز و دلگان، علی ایرانپور نماینده مبارکه، مهناز بهمنی نماینده سراب و مهربان، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد و دوره، جواد هروی نماینده قائنات، سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان، علی نعمت چهاردولی نماینده ملایر و حامد قادرمزی نماینده  قروه و دهگلان است.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر