jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۳۲۹۸ ۲۱ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۸

دو سارق زن که با استفاده از نقاب از مغازه‌داران سرقت می‌کردند، در زاهدان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی زاهدان گفت: این دو سارق با استفاده از نقاب زنانه، صورت خود را می‌پوشاندند و با سلاح سرد سرقت می‌کردند.

وی افزود: دو سارق زن در خیابان جام‌جم زاهدان با ورود به یک مغازه، دست و پای فروشنده آن را ـ که زنی پنجاه ساله بود ـ بسته و پس از ضرب و جرح مالباخته، زیور آلات و جواهرات وی را سرقت کردند.

سرهنگ جعفری خاطرنشان کرد: در پی این سرقت و ایجاد سروصدا در مغازه، موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد و ماموران با حضور در محل، هر دو سارق را دستگیر کردند.وی تصریح کرد: از این دو سارق یک قبضه چاقو، دو عدد نقاب، یک چوبدستی، دو جفت دستکش و یک عدد النگوی طلای زنانه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان یادآور شد: دو سارق نقابدار به مراجع قضایی منتقل شدند. مالباختگانی که اموالشان توسط این دو سارق زن نقابدار سرقت شده است، می‌توانند برای پیگیری به اداره آگاهی استان مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر