jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۳۲۹۸   ۲۱ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۸

دو سارق زن که با استفاده از نقاب از مغازه‌داران سرقت می‌کردند، در زاهدان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی زاهدان گفت: این دو سارق با استفاده از نقاب زنانه، صورت خود را می‌پوشاندند و با سلاح سرد سرقت می‌کردند.

وی افزود: دو سارق زن در خیابان جام‌جم زاهدان با ورود به یک مغازه، دست و پای فروشنده آن را ـ که زنی پنجاه ساله بود ـ بسته و پس از ضرب و جرح مالباخته، زیور آلات و جواهرات وی را سرقت کردند.

سرهنگ جعفری خاطرنشان کرد: در پی این سرقت و ایجاد سروصدا در مغازه، موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد و ماموران با حضور در محل، هر دو سارق را دستگیر کردند.وی تصریح کرد: از این دو سارق یک قبضه چاقو، دو عدد نقاب، یک چوبدستی، دو جفت دستکش و یک عدد النگوی طلای زنانه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان یادآور شد: دو سارق نقابدار به مراجع قضایی منتقل شدند. مالباختگانی که اموالشان توسط این دو سارق زن نقابدار سرقت شده است، می‌توانند برای پیگیری به اداره آگاهی استان مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر