jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۵۰۹۲۸   ۲۰ دی ۱۳۹۰  |  ۱۵:۰۸

سرهنگ محسن خانچرلی صبح امروز از دستگیری شش فروشنده محصولات ضد فرهنگی و 45 سارق در طرح امنیت محله محور خبر داد.

به گزارش سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ صبح امروز از اجرای طرح امنیت محله محور در تهران و دستگیری شش توزیع کننده محصولات ضد فرهنگی و 45 سارق در تهران خبر داد.

وی گفت: بنابر تدابیر رییس پلیس تهران بزرگ و درخواست شهروندان اقدام به اجرای طرح امنیت محله محور کردند که طی آن تعدادی فروشنده محصولات ضد فرهنگی و سارق دستگیر و راهی دادسرا شدند.

سرهنگ خانچرلی افزود: در این طرح که کلیه ماموران انتظامی مجموعه سرکلانتری های پلیس پیشگیری حضور داشتند، 795 قلم اقلام و تجهیزات ضد فرهنگی کشف و شش فروشنده این محصولات دستگیر و بازداشت شدند.

وی اظهار داشت: در این راستا طرح پیشگیری از سرقت نیز به اجرا درآمد که طی آن 45 سارق لوازم خودرو و موتورسیکلت شناسایی و دستگیر و راهی دادسرا شدند.

سرهنگ خانچرلی اضافه کرد: در این زمینه همچنین 31 نفر مظنون به سرقت و  هشت نفر به اتهام حمل و توزیع مواد مخدر شناسایی و بازداشت شدند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ عنوان داشت: در طرح مذکور 26 دستگاه خودرو و 98دستگاه موتورسیکلت مسروقه و همچنین مقادیر معتنابهی مواد مخدر کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر