jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۰۲۶ ۱۸ تير ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

بروس ویلیس، قرارداد بازی در پنجمین قسمت مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «جان سخت» را امضا کرد. کارگردانی این قسمت فیلم را نوآم مورو به عهده دارد و هنوز خط اصلی قصه آن فاش نشده است.

بروس ویلیس در قسمت تازه این مجموعه فیلم برای پنجمین بار در نقش جان مک‌ مکین، مامور وظیفه‌شناس و جان سخت اداره پلیس ظاهر می‌شود که باید با یکسری آدم شرور و منفی مبارزه کند. بقیه بازیگران فیلم هنوز انتخاب نشده‌اند. قرار است کلید فیلمبرداری اوایل پاییز زده شود. گفته می‌شود سازندگان «جان سخت 5» آن را برای نمایش عمومی در تابستان سال آینده آماده می‌کنند. اولین قسمت این مجموعه فیلم (که چندی پیش از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد)‌ سال 1988 توسط جان مک‌تیرنان کارگردانی شده است. در سال‌های 1990 و 1995 قسمت‌های بعدی فیلم با موفقیت روی پرده سینماها رفت. در سال 2007 چهارمین قسمت فیلم ساخته شد که با استقبال نسبی تماشاگران روبه‌رو شد. همین استقبال، تهیه‌‌کنندگان را به فکر تولید قسمت پنجم آن انداخت. بروس ویلیس می‌گوید صحنه‌های اکشن قسمت تازه فیلم را خودش بازی خواهد کرد و به بدلکار نیازی ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر