زن مرد متهم را اجیر کرده بود

دستگیری متهمان آتش‌افروز

مردی که برای آتش زدن یک خودرو اجیر شده بود، روز گذشته به اتفاق زنی که او را اجیر کرده بود، دستگیر شد.متهم که راننده آژانس است، با دریافت یک میلیون تومان از زن مسافر، خودروی همسایه او را به آتش کشید؛ غافل از این‌که دوربین مداربسته مجتمع تصویرش را ضبط کرده است.
کد خبر: ۴۰۶۱۲۷

به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران قرار گرفت که روز اول اردیبهشت مردی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 5 با ارائه شکایتی عنوان کرد، فرد یا افراد ناشناس خودروی پژو 206 او را در پارکینگ محل سکونتش به آتش کشیده‌اند.

با دستور قضایی و ارسال پرونده به اداره 16 پلیس آگاهی تهران، تحقیق از شاکی آغاز شد. وی در اظهاراتش گفت: از چند روز پیش فردی ناشناس مدام با من تماس می‌گرفت و می‌خواست مرا ببیند و زمانی که گفتم او را نمی‌شناسم و تمایلی برای دیدنش ندارم، تهدید کرد بزودی از من انتقام خواهد گرفت.در پی این اظهارات مشخص شد، چندی پیش نیز از محل سکونت شاکی سرقت شده است.

در حالی که تحقیق در این زمینه آغاز شده بود، ماموران با حضور در محل سکونت شاکی متوجه دوربین مداربسته در این محل شده و با بررسی تصاویر افرادی که روز حادثه به این مجتمع رفت و آمد کرده بودند، تصویر جوان غریبه‌ای را شناسایی کردند. با به دست آمدن این تصویر، ماموران در تحقیقات بعدی متوجه شدند، این فرد راننده آژانس است که از محل کارش اخراج شده است.

با جمع‌بندی اطلاعات، ماموران در مرحله بعدی محل سکونت این فرد را در شرق تهران شناسایی و او را دستگیر کردند. با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی اعتراف کرد از سوی زنی که همسایه شاکی است، اجیر شده و با دریافت یک میلیون تومان خودروی شاکی را آتش زده است.در مرحله بعدی زن جوانی که مرد متهم را اجیر کرده بود، دستگیر شد و پس از روبه‌رو شدن با مرد آتش‌افروز، اعتراف کرد: به خاطر اختلاف مالی با یکی از نزدیکان شاکی، راننده آژانس را اجیر کرده خودروی او را آتش بزند تا ذهن شاکی معطوف حادثه شده و از شکایت علیه وی خودداری کند.با اعتراف هر دو متهم، دستور قضایی در این ارتباط صادر شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها