jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۷۵۹۸ ۰۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۸:۵۱

پایان تصویربرداری، پخش در نوروز

شبکه دو، همنشین را نمایش می‌هد

«همنشین» عنوان تله‌فیلمی به کارگردانی حجت ذی‌جودی و تهیه‌کنندگی محسن شایانفر است که تصویربرداری آن بتازگی به پایان رسیده است.

این فیلم تلویزیونی که برای پخش در ایام نوروز آماده می‌شود، داستان پدر و مادری را به تصویر می‌کشد که در آستانه سال نو عازم ماموریتی در خارج کشور هستند و به این دلیل مجبورند فرزندان خود را نزد یکی از بستگانشان بگذارند اما موضوع اینجاست که او نمی‌تواند با بچه‌ها ارتباط برقرار کند و این آغاز ماجراهای بعدی این تله‌فیلم است.

در حال حاضر تدوین این فیلم توسط شادی شایانفر برای پخش در شبکه 2 سیما انجام می‌شود. در این فیلم، لادن طباطبایی، رامتین خداپناهی، نسرین نکیسا، شیوا خسرومهر، ترلان پروانه، احمد عباسقلی و بهزاد خداویسی هنرنمایی می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر