jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۷۵۹۸   ۰۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۸:۵۱

پایان تصویربرداری، پخش در نوروز

شبکه دو، همنشین را نمایش می‌هد

«همنشین» عنوان تله‌فیلمی به کارگردانی حجت ذی‌جودی و تهیه‌کنندگی محسن شایانفر است که تصویربرداری آن بتازگی به پایان رسیده است.

این فیلم تلویزیونی که برای پخش در ایام نوروز آماده می‌شود، داستان پدر و مادری را به تصویر می‌کشد که در آستانه سال نو عازم ماموریتی در خارج کشور هستند و به این دلیل مجبورند فرزندان خود را نزد یکی از بستگانشان بگذارند اما موضوع اینجاست که او نمی‌تواند با بچه‌ها ارتباط برقرار کند و این آغاز ماجراهای بعدی این تله‌فیلم است.

در حال حاضر تدوین این فیلم توسط شادی شایانفر برای پخش در شبکه 2 سیما انجام می‌شود. در این فیلم، لادن طباطبایی، رامتین خداپناهی، نسرین نکیسا، شیوا خسرومهر، ترلان پروانه، احمد عباسقلی و بهزاد خداویسی هنرنمایی می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر