jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۰۲۵ ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

یک عضو جدا شده از گروهک منافقین با اشاره به دستور سران منافقین برای فریب مردم و درآمدزایی برای فرقه منافقین گفت: سران سازمان (منافقین) افراد را مجبور می‌کردند تا به عنوان جمع‌آوری اعانه برای کودکان بی‌سرپرست در ایران، از مردم اروپا و آمریکا گدایی کنیم. به گزارش فارس، آرش صامتی‌پور یکی از اعضای جداشده از فرقه منافقین اظهار کرد: مسوولان سازمان به من گفتند باید از لس‌آنجلس به اردوگاه اشرف بروم و برای این که پول بلیت هواپیمای خود را به دست آورم، از من خواستند در فرودگاه لس‌آنجلس از مردم اعانه جمع‌آوری کنم و با آن بلیت هواپیما تهیه کنم. وی گفت: اعضای این سازمان با نشان دادن تصاویر کسانی که ادعا می‌کردند قربانیان فقر و شکنجه در ایران هستند، می‌کوشیدند احساسات رهگذران را تحریک کنند.

100 شرکت ناقض تحریم ایران در لیست سیاه آمریکا قرار گرفتند

معاون وزیر دارایی آمریکا از قرار گرفتن اسامی 100 شرکت و اشخاص حقیقی که از تحریم ایران تبعیت نکرده‌اند، در لیست سیاه آمریکا خبر داد. به گزارش بلومبرگ، معاون وزیر دارایی آمریکا مدعی شد بیشتر بانک‌های جهان و بسیاری از شرکت‌های خارجی در نتیجه فشارهای آمریکا برای اعمال تحریم‌های تجاری بر ضد ایران، ارتباط و همکاری خود با این کشور را قطع کرده‌اند.

همسویی العربیه با صهیونیست‌ها

اخیرا شبکه تلویزیونی العربیه در خبری مجعول و به نقل از سخنگوی وزارت دادگستری و پلیس سوئیس، مدعی پرداخت رشوه از سوی جمهوری اسلامی ایران به کارلوس منم، رئیس‌جمهور سابق آرژانتین در قضیه انفجار مقر یهودیان آرژانتین «آمیا» شد. به گزارش ایسنا، این در حالی است که منابع خبری از این خبر ابراز شگفتی کرده‌اند؛ چرا که چنین خبری که العربیه آن را منتشر کرده است، در هیچ یک از منابع خبری و رسمی سوئیس و حتی آرژانتین منعکس نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر