jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۷۰۰   ۲۵ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۹

به جای مانده از دیدار پرسپولیس و الهلال ؛

چیزی که باقی ماند بی عدالتی بود

پرسپولیس شب گذشته سه گل از الهلال دریافت کرد تا از آسیا حذف شود اما چیزی که باقی ماند بی عدالتی بزرگ در حق نماینده ا یران بود.

به گزارش جام جم آنلاین ، این دیدار در ورزشگاه الملز عربستان سعودی برگزار شد. 

قرار بر این بود که این ورزشگاه به صورت 50 - 50 میزبان تماشاگران دو تیم باشد. خوب می دانیم به دلیل شرایط کرونایی امکان سفر بسیار از علاقه مندان وجود نداشت اما با این حال حق 50 درصدی تماشاگران بر اساس حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا محفوظ بود. اما همین سهم به طور یک طرفه و غیرقانونی از سوی سعودی ها برداشته شد تا تمام سکوها اختصاص به هواداران الهلال داشته باشد. 

جالب اینجاست به محض اینکه پرسپولیس حذف شد و الهلال به مرحله بعدی صعود کرد AFC و یا همان کنفدراسیون فوتبال آسیا یادش افتاده که این قانون 50-50 را از مرحله بعد سفت و سخت اجرا کند. 

بنابر گزارش الریاضیه قرار است سه شنبه نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب با حضور ۵۰ درصدی هواداران دو تیم النصر و الهلال برگزار شود.

به هر حال بی عدالتی بزرگی شب گذشته رقم خورد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها