jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۳۴۱۹۸۶   ۲۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۷

عزت‌الله مهرآوران یکی از هنرمندانی است که به تازگی با بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

به گزارش جام‌جم‌، این بازیگر پیشکسوت بیشتر در آثار کمدی نظیر لیسانسه‌ها، وضعیت سفید، بیمار استاندارد و... نقش‌آفرینی کرد و خنده بر لب مخاطبان آورد. با درگذشت او، کانال شبکه جهانی جام‌جم در قالب یک ویدئو بخش‌هایی از فیلم‌ها، سریال‌ها و همچنین مصاحبه‌های تصویری‌اش را منتشر کرده است. 

تعداد بازدید : 12
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها