jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۹۰۸   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۰۲

بازی‌های این فصل پرسپولیس را مرور می‌کنیم. فقط یک باخت در لیگ برتر در بازی‌های داخلی. تیمی که اسفند 99 تنها باخت پرسپولیس در لیگ را ر قم زد، آلومینیوم اراک بود و سرمربیگری آن روز آلومینیوم را هم رسول خطیبی به عهده داشت.

 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، حالا یک بار دیگر تقابل پرسپولیس با رسول خطیبی. برای آقا رسول این تقابل 16سال است که جذابیت دارد. ماجرا برمی‌گردد به زمستان 1384. سپاهان هرگز پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست نداده‌بود که مهاجم 27ساله زردپوشان طلسم 34ساله را شکست. کسی که دو بار دروازه پرسپولیس را در آن بازی گشود رسول خطیبی بود. او در قامت سرمربی هم تاکنون شش بار مقابل پرسپولیس قرار گرفته که حاصلش دو برد، دو مساوی و دو باخت بوده‌است. با این کارنامه، تقابل امشب رسول خطیبی با پرسپولیس یحیی گل‌محمدی دیدن خواهدداشت. آقا رسول چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان سرمربی، همیشه حریفی دندانگیر برای قرمزهای تهران به حساب آمده‌است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها