jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۲۹۱۲۶۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۵

سهامداران پالایش یکم بخوانند

رشد ۱۳ درصدی پالایشی یکم در گام نخست

امروز صندوق پالایشی یکم به شایعات و اخبار ضد و نقیض پایان داد و بالاخره بازگشایی شد

به گزارش سرویس اقتصادی جام جم آنلاین ، پس از گذشت 2ماه از پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم و گذراندن دوره ای پر  فراز و نشیب  و درحالی که چندروز از مثبت شدن سهام موجود در این صندوق می گذشت ، سرانجام امروز بازگشایی شد

رشد ۱۳ درصدی پالایشی یکم در گام نخست

 

این صندوق در دوره پیش گشایش امروز با رشد 19 درصدی و روی قیمت 119,000 ریال مچ شد و سپس با آغاز معاملاتش و فشاری که فروشندگان این سهم به وجود آوردند این عدد به 13.74 درصد کاهش یافت و نهایتاً قیمت پایانی 113,740 ریال را ثبت کرد.

پالایشی یکم در اولین روز معاملاتش 96204 فروشنده و 31575 خریدار داشت که این عدد نشان دهنده قدرت بیشتر خریدار نسبت به فروشندگان است. همچنین در جریان معاملات امروز در 45دقیقه نزدیک به 37میلیون برگه سهم مورد داد و ستد قرار گرفت که ارزش آن چیزی حدود 4هزار میلیارد ریال بود

به معامله گران این صندوق توصیه می شود تا به قیمت Nav این صندوق همواره توجه داشته باشند و با احتیاط و تحلیل به معامله بپردازند و از طمع و هیجانات احتمالی روزهای آینده بپرهیزند تا تجربیات تلخی که برخی معامله گران در صندوق دارایکم برایشان پیش آمد دوباره تکرار نشود.

لازم به ذکر است که در آخرین بروزرسانی انجام شده Nav صندوق پالایشی یکم 110860 ریال اعلام شده است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر