jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۸۸۸۷۷   ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۰:۱۱

تحرک در هنگام صحبت از نشانه های فرد دروغگو

مچ ادم دروغ گو را با زبان بدنش بگیرید

گرفتن مچ دروغگو چنین کار سختی هم نیست اگر شما زبان بدن بشناسید و خصوصیات افراد دروغگو مثل جملات پرکاربردشان و نحوه تکان دادن دست و چشمشان را بدانید .

روش گرفتن مچ دروغگو با شناخت نشانه های افراد دروغگو

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نمناک ، همیشه دروغگویی و فریب دیگران نشانه هایی دارد و اغلب افراد دروغگو از نظر نوع رفتاری با یکدیگر مشابهند ، این نشانه ها و علائم در حرکات و رفتار فرد دروغگو نمایان است و برای فهمیدن آن به کمی دقت و توجه نیاز است.

گرفتن مچ دروغگو

گاهی اوقات با افرادی هم نشین می شویم که بسیار دروغ می گویند بنابراین بهتر است با نشانه هایی که افراد دروغگو را رسوا می کند و در این بخش به آنها خواهیم پرداخت آشنا شوید تا در معرض فریب این افراد قرار نگیرید و خیلی زود مچ فرد دروغگو را بگیرید. اگر دوست دارید بدانید طرف مقابل تان به شما دروغ می گوید یا راست؟ با ما همراه شوید.

با شناخت نشانه های دروغگویی مچ دروغگو را بگیرید

دروغ، یکی از فراگیرترین بی اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد و در همه جای دنیا برخی از افراد را درگیر خود ساخته است . دروغگویی با نشانه هایی همراه است که اگر می خواهید بدانید فردی مقابل شما راست می گوید یا دروغ باید با این نشانه ها آشنا شوید تا هرگز فریب نخورید.

تحرک در هنگام صحبت از نشانه های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که هنگام صحبت کردن شما برای بر هم زدن تمرکزتان راه می روند و یا در صندلی جابه جا می گردند تا شما پی به دروغگوییشان نبرید.

حرکت چشم های فرد دروغگو

برای اینکه بدانید فرد مقابلتان به شما دروغ می گوید یا خیر ابتدا باید به چشمان او دقت کنید. از نشانه های دروغگویی بیقراری و مردمک چشم بیش از حد گشاد است همچنین فرد دروغگو به چشمان شما نگاه نمی کند و تمام مدت پایین را منگرد و یا چشمش به این طرف و آن طرف می چرخد.

مچ ادم دروغ گو را با زبان بدنش بگیرید

خاراندن بینی هنگام پاسخ دادن به پرسش شما

اگر از فردی سوالی پرسیدید و او هنگام پاسخ به سوال شما بینی خود را خاراند به راستی در گفتار و شک کنید.

حرکت دست های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که آنان مواقع صحبت کردن دستشان را جلوی دهان و جاهای دیگر صورت می گیرند .

بازگو نکردن جزئیات

افراد دروغگو به صورت مختصر جزئیات مطلب را بیان می کند زیرا آن را فراموش می کند پس وارد جزئیات نمی شود و یا به تکرار جزئیات می پردازد تا از یادش نرود.

نشنیدن برخی از جملات

افراد دروغگو معمولا جملات و پرسش هایی را که به نفعشان نیست را نمی شنوند و برای اینکه به پاسخ برای این پرسش ها فکر کنند و زمان لازم را برای بافتن دروغ شان بخرند از شما می خواهند دوباره پرسشتان را تکرار کنید.

جمله معروف فرد دروغگو (آیا تو به من اطمینان داری؟)

یکی از نشانه های افراد دروغگو گفتن این جمله (آیا تو به من اطمینان داری؟) به هنگام پاسخ به سوال شماست.

گرفتن مچ دروغگو:دروغگو کم حافظه است

یکی از نشانه های فرد دروغگو فراموش کردن اسامی ، تپق زدن و تصحیح کلمات در تعریف قضیه است اما ممکن است شما نیز گاهی موجب فراموشی شوید که بهتر است برای اینکه با افراد دروغگو اشتباه گرفته نشوید جمله خود را تصحیح نکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر