jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۱۲۷۶۰۱۹ ۲۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۰

بازیگر بوم و بانو در گفتگو با جام جم آنلاین:

حس نوستالوژیک طرفدار دارد

ساناز سماواتی، بازیگر سریال «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی بیان کرد که این سریال قصه ای را در دوره پهلوی اول روایت می کند.

ساناز سماواتی بازیگر تلویزیون که این شب ها در سریال «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی به ایفای نقش می پردازد به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: در یکی دو سال اخیر سریال «محرمانه»، «وارش» را داشتم و چندان کم کار نبودم البته پرکار هم نبودم.

وی ادامه داد: در این شرایط خیلی خبری از تولیدات نیست و پیشنهادها معمولی است. حتی خیلی ها ریسک نمی کنند که در شرایط کرونایی کار کنند. ما در اوج کرونا در سریال «بوم و بانو» حضور داریم و سریال در یک بازه زمانی تعطیل هم شد شرایط سختی داشتیم و آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال به خوبی توانست پروتکل ها را رعایت کند.

سماواتی درباره نحوه کار در این شرایط کرونایی گفت: ما بازیگر هستیم و چندان نمی توانیم ماسک بزنیم اما بعد از گریم از شیلد صورت استفاده می کنیم تا هم پروتکل ها رعایت شود هم گریم خراب نشود. باقی همکاران در پشت صحنه هم ماسک می زنند.

وی درباره اولین تجربه از بازی در سریال های سلطانی اظهار کرد: از این همکاری با سعید سلطانی خیلی خوشحالم تا حالا نشده بود با او کار کنم.
کار با او، بهروز غریب و سید جمال حاتمی شانس است. سلطانی سواد دارد کارش را بلد است و می داند بازیگر را چطور هدایت کند.

این بازیگر سریال های تلویزیونی یادآور شد: بعد از سال ها احساس می کنید به فضای حرفه ای بیست سال پیش بازگشته اید. معدود دفعاتی پیش می آید که یک تیم حرفه ای برای تولید سریال در کنار هم جمع شود که شاید در سال های اخیر به خاطر مسایل مالی بوده است. نبود این تیم های حرفه ای در خروجی سریال هم اثرگذار است.

وی با اشاره به بازخوردها در همین ابتدای سریال عنوان کرد: بازتاب نقش دلربا را در همین ابتدای پخش در میان مردم دیده ام. در همین چند روز گذشته که با ماسک بیرون می روم مردم مرا با نام دلربا صدا می زنند و اظهار رضایت می کنند.

سماواتی درباره جذابیت های این سریال عنوان کرد: مردم خاطرات گذشته را دوست دارند، به حس نوستالژیک گذشته علاقه دارند و سریال های چون «بوم و بانو» این حس را زنده می کند.

این بازیگر درباره حساسیت های سلطانی در کارگردانی این سریال تاریخی نیز توضیح داد: این سریال زمان پهلوی اول را نشان می دهد و سلطانی روی کلمات و بیان در این فضا حساس است.

وی اضافه کرد: از روی همین حساسیت ها می توان توانایی و قدرت کارگردانی را دید، سلطانی روی تک تک جملات، حس و بیان مسلط است و در ذهنش، کار را تدوین شده می بیند و می داند چه می خواهد.

این بازیگر در پایان بیان کرد: سلطانی فرهنگ و آداب آن زمان را رعایت می کند و شما را به دنیای تاریخ می برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر