jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۹۱۹۷   ۰۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما، از احتمال اکران فیلم سینمایی «مصائب شیرین ۲» در آذر ماه خبر داد.

آن‌طور که سینماپرس گزارش داده، علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی «مصائب شیرین ۲» گفت: قرار است این فیلم آذر اکران شود؛ در همین ارتباط جلسه‌ای با علی سرتیپی با هدف برنامه‌ریزی برای اکران این فیلم برقرار شد.
پخش «مصائب شیرین ۲» به‌ عهده فیلمیران است و قرار بود مهر ۹۸ به سرگروهی سینما فرهنگ اکران شود.
رضا داوودنژاد، ترلان پروانه، نیکی کریمی، مونا داوودنژاد، زهرا داوودنژاد، علی داوودنژاد، همایون کاظمی، سارا لوئیز کاظمی با حضور محمدرضا داوودنژاد بازیگران «مصائب شیرین ۲» هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دختری برای تولد ۱۸ سالگی خود، پدر و مادرش را به جایی ناآشنا دعوت می‌کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می‌کنند. در این سفر آنها زندگی گذشته خود را مرور می‌کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آنها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده، پی ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر