jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۳۴۸ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پلیس جوان زمانی که با مقاومت سارق خودرو روبه‌رو شد به او شلیک کرد و مرگ سارق را رقم زد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 10 و 30 دقیقه 21 آبان امسال ماموران گشت پلیس آگاهی تهران هنگام گشتزنی در خیابان شکوفه محله عبدل‌آباد مشاهده کردند خودروی پرایدی در محل پارک شده و مردی حدود 27 ساله راننده آن است. ماموران به استعلام پلاک خودرو پرداختند که مشخص شد خودروی پراید 15 آبان امسال در یکی از محله‌های شهر رباط کریم پارک بوده که به‌طورعادی سرقت شده است. آن زمان مالک خودرو در کلانتری طرح شکایت کرده و پلیس رباط‌کریم در جست‌وجوی سارق خودرو بوده است. ماموران پلیس زمانی که پی بردند خودرو سرقتی است، به سمت خودرو رفتند و در مقابل آن پارک کردند. در همین موقع یکی از ماموران به سمت خودروی سرقتی رفت و از سرنشین آن که پنجره سمت خود را به پایین داده بود، خواست که مدارک هویتی‌اش را نشان دهد و برای ادامه تحقیقات همراه‌شان برود اما راننده بدون این‌که به اخطار پلیس توجه کند، حاضر به پیاده شدن از خودرو نشد و درب‌های خودرو را قفل کرد. او با روشن کردن خودرو به سمت عقب و جلو حرکت می‌کرد تا راهی برای فرار از دست ماموران پیدا کند اما موفق نشد. مامور جوان به لاستیک جلو و عقب سمت راننده شلیک کرد اما سارق همچنان در تلاش برای فرار بود. در این هنگام استوار پلیس گلوله‌ای شلیک کرد که تیر به کتف چپ سارق اصابت کرده و بعد از زخمی کردن کتف به قلب مرد جوان وارد شد. سارق زخمی با حضور اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما به‌دلیل شدت خونریزی فوت کرد. پرونده‌ای در این‌باره تشکیل و برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران ارسال شد . در این مرحله ماموران اداره پلیس جنایی بعد از انگشت‌انگاری از جسد مرد جوان متوجه شدند که او دزدی بوده که در زمینه سرقت لوازم داخل خودرو، کیف‌قاپی و سرقت از خانه‌ها دارای سابقه کیفری است . تحقیقات از مامور جوان نشان می‌دهد او قصد داشته با این شلیک سارق را مجبور کند تسلیم شود اما تیری که شلیک کرده باعث مرگ سارق شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر