jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۳۴۸ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پلیس جوان زمانی که با مقاومت سارق خودرو روبه‌رو شد به او شلیک کرد و مرگ سارق را رقم زد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 10 و 30 دقیقه 21 آبان امسال ماموران گشت پلیس آگاهی تهران هنگام گشتزنی در خیابان شکوفه محله عبدل‌آباد مشاهده کردند خودروی پرایدی در محل پارک شده و مردی حدود 27 ساله راننده آن است. ماموران به استعلام پلاک خودرو پرداختند که مشخص شد خودروی پراید 15 آبان امسال در یکی از محله‌های شهر رباط کریم پارک بوده که به‌طورعادی سرقت شده است. آن زمان مالک خودرو در کلانتری طرح شکایت کرده و پلیس رباط‌کریم در جست‌وجوی سارق خودرو بوده است. ماموران پلیس زمانی که پی بردند خودرو سرقتی است، به سمت خودرو رفتند و در مقابل آن پارک کردند. در همین موقع یکی از ماموران به سمت خودروی سرقتی رفت و از سرنشین آن که پنجره سمت خود را به پایین داده بود، خواست که مدارک هویتی‌اش را نشان دهد و برای ادامه تحقیقات همراه‌شان برود اما راننده بدون این‌که به اخطار پلیس توجه کند، حاضر به پیاده شدن از خودرو نشد و درب‌های خودرو را قفل کرد. او با روشن کردن خودرو به سمت عقب و جلو حرکت می‌کرد تا راهی برای فرار از دست ماموران پیدا کند اما موفق نشد. مامور جوان به لاستیک جلو و عقب سمت راننده شلیک کرد اما سارق همچنان در تلاش برای فرار بود. در این هنگام استوار پلیس گلوله‌ای شلیک کرد که تیر به کتف چپ سارق اصابت کرده و بعد از زخمی کردن کتف به قلب مرد جوان وارد شد. سارق زخمی با حضور اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما به‌دلیل شدت خونریزی فوت کرد. پرونده‌ای در این‌باره تشکیل و برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران ارسال شد . در این مرحله ماموران اداره پلیس جنایی بعد از انگشت‌انگاری از جسد مرد جوان متوجه شدند که او دزدی بوده که در زمینه سرقت لوازم داخل خودرو، کیف‌قاپی و سرقت از خانه‌ها دارای سابقه کیفری است . تحقیقات از مامور جوان نشان می‌دهد او قصد داشته با این شلیک سارق را مجبور کند تسلیم شود اما تیری که شلیک کرده باعث مرگ سارق شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر