jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۰۰۴ ۲۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جدیدترین ساخته علی شاه‌حاتمی پس از پایان فیلمبرداری به مرحله تدوین رسید.

به گزارش جام‌جم، جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال عصر با نام تورقوزآباد به کارگردانی علی شاه‌حاتمی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی که چندی پیش فیلمبرداری آن به پایان رسیده بود، وارد مرحله تدوین شد.
جدیدترین فیلم کارگردان سریال خاطره‌انگیز خوش‌رکاب و فیلم‌های سینمایی آخرین شناسایی و تعقیب سایه‌ها که در گونه کمدی ساخته شد، این روزها پس از دو ماه فیلمبرداری در مکان‌های متعدد، آخرین مراحل فنی خود را طی می‌کند. در خلاصه داستان این فیلم پربازیگر آماده است: «دروغ هیچ‌وقت کارساز نیست! عمدتا دردسرساز می‌شود...» نیما شعبان‌نژاد، هومن حاجی‌عبداللهی، محمد بحرانی، مجید مظفری و سیما تیرانداز از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر