jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۰۹۶ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

طی چند هفته گذشته خبرها و شایعات فراوانی مبنی بر رفتن آنتونیو گریزمن به بارسلونا در رسانه‌ها مطرح شده است. اما به نظر می‌رسد در این مسیر یک مشکل مهم به وجود آمده است.

آنطور که سایت اسپورت اسپانیا گزارش داده، بعد از آنکه مشخص شد بارسا مقصد بعدی این بازیکن فرانسوی است، تعدادی از ستاره‌های این تیم از جمله لیونل مسی و جرارد پیکه با آمدن این بازیکن مخالفت کرده‌اند. در این میان گفته می‌شود، گریزمن با اطلاع از این قضیه به شدت عصبانی شده است. ممکن است این بازیکن 28 ساله به‌دنبال رفتن به تیم دیگری باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر