jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۵۳۷۱ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

انفجار ساختمان سه طبقه‌ای درخیابان استاد نجات‌اللهی پایتخت یک کشته و 9مصدوم برجای گذاشت.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران به جام‌جم گفت: ساعت 3و 16 دقیقه چهارشنبه وقوع آتش‌سوزی و انفجار ساختمانی در خیابان استاد نجات الهی، خیابان سپند به آتش‌نشانی گزارش شد. پس از حضور در محل مشخص شد، حادثه در ساختمان سه طبقه قدیمی رخ داده و باعث تخریب خانه همجوارش نیز شده است.
وی افزود: گروهی به خاموش کردن آتش مشغول شدند و گروهی نیز به نجات ساکنان پرداختند. شش نفر از ساکنان ساختمان مصدوم شدند. این در حالی بود که در خانه ضلع غربی نیز ریزش آوار رخ داد و سه عضو خانواده ساکن در آنجا مصدوم و زن 40 ساله‌ای کشته شد. در بررسی کارشناسان آتش‌نشانی معلوم شد که نشت گاز شهری علت این انفجار بود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر