jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۵۳۷۱ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

انفجار ساختمان سه طبقه‌ای درخیابان استاد نجات‌اللهی پایتخت یک کشته و 9مصدوم برجای گذاشت.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران به جام‌جم گفت: ساعت 3و 16 دقیقه چهارشنبه وقوع آتش‌سوزی و انفجار ساختمانی در خیابان استاد نجات الهی، خیابان سپند به آتش‌نشانی گزارش شد. پس از حضور در محل مشخص شد، حادثه در ساختمان سه طبقه قدیمی رخ داده و باعث تخریب خانه همجوارش نیز شده است.
وی افزود: گروهی به خاموش کردن آتش مشغول شدند و گروهی نیز به نجات ساکنان پرداختند. شش نفر از ساکنان ساختمان مصدوم شدند. این در حالی بود که در خانه ضلع غربی نیز ریزش آوار رخ داد و سه عضو خانواده ساکن در آنجا مصدوم و زن 40 ساله‌ای کشته شد. در بررسی کارشناسان آتش‌نشانی معلوم شد که نشت گاز شهری علت این انفجار بود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر