jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۲۳۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دربی روز گذشته شمال لندن بین دو تیم تاتنهام و آرسنال همه چیز داشت: از پنالتی مشکوک گرفته تا اخراج بازیکن توپچی‌ها در دقایق پایانی بازی.

با این حال، بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید تا شاگردان پوچتینو و امری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان همچنان به ادامه لیگ امیدوار باشند. به گزارش جام‌جم، آرسنال در بازی جنجالی دیروز ابتدا روی ضد‌حمله توسط آرون رمزی به گل رسید. در نیمه دوم شاگردان پوچتینو در نهایت توسط هری کین از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست یافتند. البته آرسنال هم در ثانیه‌های پایانی به یک ضربه پنالتی دست یافت که اوبامیانگ نتوانست آن را تبدیل به گل کند. لوکاس توریرا، هافبک اروگوئه‌ای آرسنال هم در دقایق آخر بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر