jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۹۳۹۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

توفان زمستانی در جنوب شرق آمریکا به قطعی برق ۳۱۰ هزار مشترک و لغو صدها پرواز منجر شد.

به گزارش فرارو، مسؤولان محلی در ایالات متحده با اعلام این‌که بر اثر این حادثه طبیعی دست‌کم یک نفر کشته شده، عنوان کردند: همچنان احتمال وقوع توفان زمستانی و بارش شدید برف برای بیشتر مناطق کارولینای شمالی و ویرجینیا وجود دارد. لغزنده بودن سطح معابر و جاده‌های ارتباطی در سراسر مناطق حادثه دیده موجب وقوع صدها مورد تصادف و سانحه شده است. روز گذشته برق بیش از ۳۱۰ هزار مشترک در ایالت‌های کارولینا، تنسی و ویرجینیا قطع بوده است. همچنین وقوع توفان زمستانی موجب شد بیش از ۱۰۰۰ پرواز فرودگاه بین‌المللی شارلوت/ داگلاس و دیگر فرودگاه‌های سراسر این منطقه لغو شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر