jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۵۹۱۷   ۲۱ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پخش سریال در چشم باد این هفته از شبکه تماشا آغاز شده است. این سریال 44 قسمتی هر روز ساعت 18 روی آنتن این شبکه می‌رود.

قصه: در چشم باد از دل روایت زندگی یک خانواده ایرانی و چالشهای سیاسی، فرهنگی و عاطفی آنان بخشی از تاریخ معاصر ایران از دوره قیام میرزا کوچک جنگلی تا آزادسازی خرمشهر را به تصویر میکشد.

جذابیتها: این مجموعه از نظر کیفی جزو مجموعههای الف سیما به شمار میرود و تماشای آن یعنی همراه شدن با سرگذشت پرپیچ و تاب سرزمینمان در دل قصهای عاشقانه به روایت بازیگران بنام و حرفهای.

کارگردان: مسعود جعفریجوزانی

بازیگران: پارسا پیروزفر، کامبیز دیرباز، لاله اسکندری، سعید نیکپور، ماهچهره خلیلی، سحر جعفری جوزانی، سام درخشانی، نیوشا ضیغمی، اکبر عبدی، فریبا متخصص و... .

سال ساخت: 1387

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر