jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۸۱۴۶ ۱۰ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس توانست، بعد از دیدار مقابل تراکتورسازی با دوندگی که داشت، بهترین نمره فنی ممکن را به خود اختصاص بدهد. نتایج اولیه آنالیزها،‌ نشان از دوندگی بیش از 11 کیلومتری منشا می‌دهد؛ مهاجمی که در گلزنی چندان خوش‌شانس نیست، اما در جنگیدن بر سر تصاحب توپ، پرسینگ، دوندگی، استفاده از سرعت و طراحی حمله نمرات فنی خوبی کسب می‌کند. برانکو از منشا تا قبل از دیدار با تراکتورسازی شاکی بود، اما حالا شرایط تغییر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر