jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۰   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در روزهای گذشته تصاویری از مسعود حجی‌زواره کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو در فضای مجازی منتشر شد که او را همچنان در حال کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه نشان می‌داد. حجی زواره که برای انتخابات دوم دی فدراسیون تکواندو به عنوان نماینده ورزشکاران معرفی شده، در باره کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده برای مردم زلزله‌زده غرب کشور گفت: حدود یک ماه از این اتفاق تلخ می‌گذرد و من تقریبا 20 روز در مناطق زلزله زده بودم و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم را به مناطق زلزله‌زده غرب کشور بردم. در این مدت، مسئولان فدراسیون تکواندو و بسیاری از قهرمانان مانند کیمیا علیزاده پای کار بودند و من هم برحسب وظیفه کمک‌های این عزیزان را به مناطق زلزله زده رساندم.

حجی‌زواره درخصوص این که دلیل دور بودنش از تکواندو چیست، گفت: همیشه رابطه خوبی با تکواندو داشتم و هیچ وقت دنبال حواشی نرفتم. اگر بودم، کمک کردم و اگر هم نبودم، دعای خیرم بدرقه راه ملی‌پوشان بوده است. همان طور که می‌دانید، از دنیای قهرمانی خداحافظی کردم تا ببینیم در آینده خدا چه می‌خواهد.

حجی زواره در واکنش به این که عده‌ای او را نور چشمی فدراسیون می‌دانند، گفت: خدا شاهد است، هیچ وقت نورچشمی فدراسیون و کادر فنی نبودم و همیشه با مبارزات انتخابی صاحب پیراهن تیم ملی شدم و شاید چون اهل حاشیه‌سازی نبودم، عده‌ای فکر کردند نورچشمی هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر