jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۹۵۵   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رز مک‌گوون، بازیگری که نامش در پرونده رسوایی جنسی هاروی واینستین سر زبان‌ها افتاد، به تندی مریل استریپ را هدف حمله قرار داد.

به گزارش خبرآنلاین، رز مک‌گوون شنبه 25 آذر در توییتر نوشت: «زنان بازیگری مانند مریل استریپ که با کمال میل برای فردی چون هاروی واینستین کار کردند، در اعتراضی خاموش در مراسم گلدن گلوب مشکی می‌پوشند. مشکل اصلی سکوت شماست. شما با اشتیاق جوایز جعلی را قبول می‌کنید و این کار هیچ تغییری ایجاد نخواهد کرد. از دورویی شما متنفرم. بهتر است که لباس‌های ساخت شرکت همسر سابق واینستین را بپوشید.»

ماجرای سیاه پوشیدن بازیگران زن در مراسم گلدن‌گلوب در اعتراض به رسوایی‌های جنسی اخیر روز 14 دسامبر در رسانه‌ها مطرح شد. در این حرکت اعتراضی بازیگران زن از جمله نامزدهای جوایز و کسانی که روی صحنه جوایز را اعطا می‌کنند، لباسی سیاه‌رنگ به تن خواهند داشت.

اما چرا نوک پیکان حمله رز مک‌گوون، مریل استریپ را نشانه رفته است؟ در آغاز ماجرای رسوایی بزرگ هاروی واینستین بسیاری منتظر واکنش مریل استریپ بودند که همکاری‌های گسترده‌ای با این تهیه‌کننده در کارنامه داشت. اما واکنش استریپ باب طبع بسیاری از جمله رز مک‌گوون نبود. استریپ گفت از شنیدن خبر شوکه شده است و در ادامه افزود: «همه در هالیوود از این مساله مطلع نبودند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر