jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۲۳۳   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روزنامه سان انگلیس از دلیل قبول‌نکردن آنچلوتی برای بازگشت به میلان پرده برداشت. بنا به گزارش این روزنامه، آنچلوتی دوست دارد هدایت یوونتوس را برعهده بگیرد و به همین سبب پیشنهاد بازگشت به میلان را رد کرده است.

سان نوشت: یوونتوس در فصل جاری با آلگری نتایج خوبی کسب نکرده است. شکست سنگین برابر بارسلونا و اختلاف پنج امتیازی به ناپولی باعث شده تا آلگری وضعیت خوبی در یووه نداشته باشد و اگر این نتایج ادامه‌ داشته باشد، چه‌بسا این مربی بزرگ از کار برکنار شود. آنچلوتی سابقه کار کردن در یوونتوس را در کارنامه دارد. او از سال 1999 تا 2001 در بیانکونری‌ها مربیگری کرد، اما نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و قهرمانی در سری A را کسب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر