jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۳۷۹۰ ۲۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هیات مدیره استقلال در آخرین جلسه خود اولتیماتومی دو نوبته به علیرضا منصوریان داد تا تن بازیکنان تیم بلرزد. آنها در اولین مهلت در زمین گل‌گهر به برتری رسیدند، اما دومین بازی به سود حریف تمام شد. در حقیقت، اعضای هیات مدیره استقلال با تصمیم اولتیماتوم و رسانه‌ای کردن این تصمیم دو اشتباه موازی انجام دادند.

هیات مدیره هیچ تیمی بخصوص تیم‌های بزرگ در همان ابتدای فصل تصمیم به ضرب‌الاجل نمی‌گیرد و اگر هم این اشتباه را مرتکب شود، آن را به اطلاع رسانه‌ها نمی‌رساند؛ اما مشخص نیست در استقلال چه خبر است که اعضای هیات مدیره آن چنین اشتباهاتی مرتکب می‌شوند. آنها در حقیقت با این دو اشتباه بزرگ، اعتماد به نفس بازیکنان و کادر فنی تیم را از آنها گرفتند تا تیمی بی‌روحیه و به هم ریخته ایجاد شود. حالا کادر فنی استقلال تا چهارشنبه که باید با ذوب‌آهن بازی کند، بدترین روزهای خود را سپری خواهد کرد. بازیکنان هم اوضاع خوبی ندارند. اگر تیم استقلال نتایج خوبی نگرفته قطعا منصوریان مقصر است؛ اما اگر روح و روان تیم نابود شده، بی‌تردید به‌دلیل تصمیم عجیب و ناپختگی اعضای هیات مدیره است؛ هیات مدیره‌ای که هیچ کاری برای استقلال نکرده و فقط حاشیه و بحران به تیم منتقل کرده است.

امید توفیقی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر