jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۰۷۳۲۰۴ ۲۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۹:۰۱

کیهان ملکی را شاید بیشتر از هر کاراکتری با نقش دانشجوی پزشکی در سریال روزگار جوانی به یاد بیاوریم،‌اما او از حذف شدن و کم کاری و به نوعی روزگار پیری یک بازیگر سخن می گوید.

روزگار پیری بازیگر روزگار جوانی

به گزارش جام جم آنلاین،‌ کیهان ملکی، بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص کم کاری خود به دیباچه گفت: بخش اعظمی از دوستان ویترین و فعال شده اند و بخشی دیگر هم حذف شده اند که من در این گروه قرار دارم. سعی میکنم از این بستر برای خودم فرصت های شاید بهتری رقم بزنم.

وی ادامه داد: در این مدت من فیملنامه های زیادی خوانده ام، اما کم بودند فیلمنامه های خوب و قابل بحث. ما به دنبال کیفیت و مخاطب هستیم. در حال حاضر سینما بیشتر مخاطب دارد و تلویزیون ریزش مخاطب داشته است .

کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون در آثاری چون: چرخ فلک،جاده قدیم، هوش سیاه 2،مرد هزار چهره ،همسایه ها به ایفای نقش پرداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر