jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۰۶۵ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بسیاری از بچه پولدارهای عراقی درحالی در ناز و نعمت و فخرفروشی به واسطه دارایی خود به سر می‌برند که جنگ فقط 100 کیلومتر با آنها فاصله دارد.

به گزارش العالم، شهر اربیل با شهر موصل عراق که بتازگی از دست تروریست‌های داعش آزاد شده است، با خودرو فقط یک ساعت فاصله دارد. درحالی که نیروهای عراقی تمام توان خود را برای رهایی عراق از دست تروریست‌های داعش به کار گرفته‌اند، سایت‌های اینترنتی بخشی از زندگی لوکس بچه پولدارهای شهر اربیل را به نمایش گذاشتند. پایگاه اینترنتی «دسان» انگلیس مجموعه‌ای از تصاویر مرتبط را منتشر کرده است که در آن بچه‌پولدارها در رستوران‌های مجلل غذا سرو می‌کنند، خودروهای مدرن و لباس‌های گرانقیمت خود را به نمایش می‌گذارند و...

اربیل از قدیمی‌ترین شهرهای جهان است و با تصمیم سازمان یونسکو بخشی از میراث جهانی به‌حساب آمده است. این شهر از آرامش و امنیت قابل توجهی برخوردار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر