jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۱۰۵۸۷۹۹ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۱:۴۹

دوومیدانی قهرمانی جهان - لندن؛

تفتیان از صعود بازماند

دونده دو ی ١٠٠ متر ایران در رقابتهای قهرمانی جهان با ثبت رکورد ١٠/٣٤ در بخش مقدماتی به کار خود پایان داد.

تفتیان از صعود بازماند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، در ادامه رقابتهای بخش مقدماتی شانزدهمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی جهان دوندگان دوی ١٠٠ متر نیز با هم مسابقه دادند. حسن تفتیان قهرمان دوی سرعت آسیا از کشورمان با رکورد ١٠/٣٤ در گروه ششم بخش مقدماتی پنجم شد و با ناکامی از صعود به نیمه نهایی، به کار خود در این مسابقات پایان داد.

تیم ملی ایران نیز با ترکیب احسان حدادی (پرتاب دیسک)، حسن تفتیان (۱۰۰ متر) و حسین کیهانی (۳۰۰۰ متر بامانع) در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.

پیش از این احسان حدادی پرتابگر کشورمان نیز با رکورد ٦٣/٠٣ متر در گروه اول پرتاب دیسک نهم شده بود و منتظر نتایج گروه دوم برای صعود یا عدم صعود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر