jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۱۰۵۸۷۹۹   ۱۴ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۱:۴۹

دوومیدانی قهرمانی جهان - لندن؛

تفتیان از صعود بازماند

دونده دو ی ١٠٠ متر ایران در رقابتهای قهرمانی جهان با ثبت رکورد ١٠/٣٤ در بخش مقدماتی به کار خود پایان داد.

تفتیان از صعود بازماند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، در ادامه رقابتهای بخش مقدماتی شانزدهمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی جهان دوندگان دوی ١٠٠ متر نیز با هم مسابقه دادند. حسن تفتیان قهرمان دوی سرعت آسیا از کشورمان با رکورد ١٠/٣٤ در گروه ششم بخش مقدماتی پنجم شد و با ناکامی از صعود به نیمه نهایی، به کار خود در این مسابقات پایان داد.

تیم ملی ایران نیز با ترکیب احسان حدادی (پرتاب دیسک)، حسن تفتیان (۱۰۰ متر) و حسین کیهانی (۳۰۰۰ متر بامانع) در این دوره از مسابقات شرکت کرده است.

پیش از این احسان حدادی پرتابگر کشورمان نیز با رکورد ٦٣/٠٣ متر در گروه اول پرتاب دیسک نهم شده بود و منتظر نتایج گروه دوم برای صعود یا عدم صعود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر