jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۲۳۵۸۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۷:۵۴

رئیس پارلمان عراق اعلام کرد که هر اندازه نبرد موصل به پایان خود نزدیک می شود بر پیچیدگی آن افزوده می شود.

الجبوری: جنگ موصل پیچیده است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سلیم الجبوری اعلام کرد: نبرد موصل هر چه به انتهای خود نزدیک می شود بر پیچیدگی آن افزوده می شود.

وی ضمن درخواست از همه موسسات برای حمایت از تلاش های بشردوستانه به نفع آوارگان موصل بیان کرد: جانفشانی های زیادی که نیروهای امنیتی می کنند را ارج می نهیم و تاکید می کنیم که عملیات به هر اندازه به پایان خود نزدیک می شود پیچیده تر می شود.

الجبوری تاکید کرد: تروریستها از همه روشهای غیرانسانی از جمله استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی و قتل و گرسنه نگه داشتن ساکنان استفاده می کنند.

رئیس پارلمان عراق بیان کرد: پارلمان حامی این پیروزی ها ضد داعش و دستاوردهای به دست آمده است. همه نهادها اعم از دولت و پارلمان به تلاش های بشردوستانه خود و اهمیت دادن به بُعد انسانی و آوارگان ادامه بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر