jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۹۴۶۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۳

چندسالی است اسپیکرهایی با فناوری بلوتوثی به بازار آمده‌اند. این فناوری سبب می‌شود بتوان با استفاده از گوشی هوشمند، فایل‌های صوتی مورد نظر را براحتی از طریق اسپیکرهای خارجی پخش کرد.

نوشدارو برای اسپیکرهای قدیمی

به گزارش جام جم آنلاین ، به همین دلیل، بسیاری از افراد، اسپیکرهای قدیمی خود را که فاقد این ویژگی است، دور می‌اندازند. در این میان، یک فرد نوآور توانست به راه‌حلی برای استفاده مجدد از اسپیکرهای قدیمی دست یابد. گجتی به نام ومپ (Vamp) که به شکل یک جسم هفت‌وجهی کوچک است، می‌تواند به‌عنوان رابط بلوتوثی برای اسپیکرهای قدیمی و گوشی هوشمند عمل کند.

برای استفاده از ومپ کافی است سیم ورودی صدای اسپیکر را به این دستگاه متصل کنید. ومپ می‌تواند با گوشی هوشمند ارتباط بلوتوثی داشته باشد و به ‌این ‌ترتیب اسپیکر قدیمی به یک اسپیکر بلوتوثی تبدیل می‌شود.

صالح سپهری‌فر - ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر