jamejamonline
خراسان رضوی عمومی کد خبر: ۹۴۵۱۶۶   ۲۴ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۸

تازه‌داماد زمانی که متوجه شد همسرش اجازه نمی‌دهد او برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کند، دست به انتقامگیری عجیبی زد. او عکس‌های دستکاری شده همسرش را در بی‌تالک منتشر کرد و او را به دردسر انداخت.

انتقامگیری عجیب از نوعروس

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش زنی جوان با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی با طرح شکایتی مدعی شد، عکس‌های خصوصی‌اش در بی‌تالک منتشر شده و او را به دردسر انداخته است .

این زن ادامه داد: چهار ماه پیش با مردی آشنا شدم. او به طور سنتی به خواستگاری‌ام آمد و با هم عقد کردیم. قرار بود او در شرکتی که متعلق به اقوامش بود کاری پیدا کند و بعد از چند ماه با هم ازدواج کرده و به خانه بخت برویم. اما چند روز پیش شوهرم بنای ناسازگاری گذاشت و می‌گفت دیگر حاضر به ادامه این زندگی نیست و می‌خواهد مرا طلاق دهد.

وی افزود: زمانی که علتش را پرسیدم، متوجه شدم او عکس‌های خصوصی مرا در بی‌تالک دیده و با خواندن مطالب غیراخلاقی که همراه نام من در آن درج شده، حاضر به ادامه این زندگی نیست و می‌خواهد طلاقم دهد. گفته‌هایش را باور نکردم. وقتی موضوع را بررسی کردم، متوجه شدم گفته‌های او صحت دارد. نمی‌دانم چه کسی به این عکس‌های خصوصی دسترسی داشته و آن را منتشر کرده تا مرا به دردسر بیندازد. من همسرم را دوست دارم اما این ماجرا باعث شده او تصمیم به جدایی از من بگیرد.

در این مرحله با دستور قضایی، تحقیقات پلیس فتا آغاز شد تا این‌که ماموران متوجه شدند عکس‌ ها دستکاری شده است.

در ادامه تحقیقات ماموران ردپای مردی جوان را به دست آوردند. او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. متهم دربازجویی‌ها مدعی شد شاکی را نمی‌شناسد و نمی‌داند چه کسی به این کار دست زده است. در ادامه ماموران، شاکی را برای ادامه تحقیقات به پلیس فتا فراخواندند که زن جوان با مشاهده متهم عنوان کرد؛ این مرد شوهرم است.

متهم در مرحله بعدی تحقیقات گفت: بعد از آن‌که من و همسرم با هم عقد کردیم، نامه‌ای به دستم رسید که نشان می‌داد در دانشگاهی خارج از کشور برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری پذیرفته شده‌ام و باید هرچه سریع‌تر برای ثبت‌نام به اروپا سفر کنم. خیلی خوشحال شدم که می‌توانم ادامه تحصیل دهم. موضوع را با همسرم در میان گذاشتم و از او خواستم برای چند سال منتظرم بماند تا من دکترا بگیرم. همچنین پیشنهاد دادم اگر تمایلی برای آمدن با من دارد تا چند ماه منتظر بماند تا کارهایم درست شود و او را هم با خود به خارج از کشور ببرم. به محض این‌که ماجرا را برای همسرم بازگو کردم او بنای ناسازگاری گذاشت. وی اجازه نمی‌داد من برای ادامه تحصیل به اروپا بروم. این کشمکش‌ها ادامه داشت و اگر زود ثبت‌نام نمی‌کردم فرصت ثبت‌نام درآن دانشگاه معتبر و ادامه تحصیل در مقطع دکتری را از دست می‌دادم .

متهم تصریح کرد: همسرم می‌گفت، اگر برای ادامه تحصیل بروم مهریه 500 سکه‌ای‌اش را در دادگاه خانواده به اجرا می‌گذارد. سرانجام تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم شاید با این کار کمی کوتاه بیاید. عکس‌های خصوصی‌اش را در بی‌تالک همراه نوشتن متن‌های غیراخلاقی منتشر کردم تا به این بهانه از او طلاق بگیرم. سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس‌پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف‌های مرد جوان، برای او قرار قانونی صادر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
كارمند مفلس
-
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
عجبا به این راحتی مهر بدنامی به همسر عقدی خود میزند كه بتواند برای تحصیل به كشور دیگری برود این مدرك كوفتی به چه دردت میخورد مرد كه راحت همسرت را بدنام میكنی
۰
۰
محمد
-
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
خاك بر سر بی غیرتت كنم
۰
۰
غیوری نجات !
-
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
غیرت رخت بر بسته !!!!
۰
۰
مینو
-
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
بیچاره خوب چرا نذاشتی بره خارج از كشور بهترین موقعیت براش پیش اومده بود چرا ناراحتش كردی خوب خودتم باهاش میرفتی دیگه كه اینجوری نمیشد حالا خوب شد ابروشو بردی ابروی خودتم رفت زن ...............
۰
۰
هان
-
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
خاك تو سر بی غیرتت
خیر سرش تحصیلكرده هم بوده
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
رفتن خارج همانا و بی بند و باری همانا ، این مرد كه داخل كشور این كارها رو انجام میده ، پاش برسه اونور آب، دین و ایمان و خانوادش هم فراموش میكنه
۰
۰
تامرد
-
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
خاك بر سر این درس كه میخوای ادامه بدی تا به یك زندگی دلخواه برسی.
غیرت اكنون از جهان بربسته.
۰
۰
ش.ش
-
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
ای درسها رو كجا خوندی؟؟؟ ای مشقارو كجا كردی؟؟
ش.ش
-
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
كدوم مدرسه رفتی ؟؟؟
ناپلئون
-
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
تو خارج از این غلطا بكنی ... چپقت چاقه ها!!!
۰
۰
گاما
-
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
خاك بر سرت آبروی هرچی درس خونه بردی
۰
۰