jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۱۸ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

برخورد خودروی سمند با پایه پل، مرگ سه دختر دانشجوی دانشگاه آزاد را رقم زد.

پیمان نامدار، رئیس مرکز اورژانس استان قزوین در این باره گفت: ساعت 11 و 37 دقیقه سه‌شنبه سه سرنشین خودروی سمند پس از برخورد با پایه سیمانی در پل آزادراه کمربندی قزوین جان خود را از دست دادند. سه دختر دانشجوی 19 و 20 ساله براثر بی‌احتیاطی هنگام رانندگی کشته شدند و دختر دیگری مصدوم شد.

وی اضافه کرد: راننده خودروی سمند دانشجوی دختر 21 ساله بوده که به‌دلیل داشتن کمربند ایمنی در این حادثه جان سالم به در برده و در پی مصدومیت به بیمارستان رازی شهر قزوین منتقل شد. او به‌دلیل شوک حادثه در شرایط روحی نامساعد به سر می‌برد. کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی پس از وقوع این تصادف با حضور در محل سانحه، بررسی‌ها برای شناسایی علت برخورد شدید خودرو با پایه پل را آغاز کردند. براساس اعلام صفحه اینستاگرام دانشگاه آزاد قزوین در این تصادف، هانیه جهانگیری، خدیجه قربانی و زهره زارعی جان خود را از دست داده و فهیمه مومنی (راننده) نیز مصدوم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر