jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۸۶۸ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مقامات مصری صبح دیروز گذرگاه رفح را به صورت دو طرفه باز کردند. براساس گزارش پایگاه خبری فلسطین‌الیوم، ایاد البزم، سخنگوی وزارت کشور فلسطین در نوار غزه (وابسته به حماس) گفت قاهره اطلاع داده دیگر نیازی به مجوزهای طرف مصری برای سفر مسافران نیست و مجوزهای صادر شده از وزارت کشور فلسطین کفایت می‌کند.

وی در ادامه این اقدام را گامی مثبت ارزیابی کرد و افزود با شرایط جدید، امکان سفر تعداد بیشتری مهیا شده است. گذرگاه رفح به عنوان تنها راه ارتباطی نوار غزه با جهان پس از 85 روز بازگشایی شده است. شش گذرگاه دیگر غزه تحت کنترل کامل رژیم صهیونیستی است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر