jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۰۳۰۳۳ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۳۱

در جلسه امروز شورای رقابت

قیمت دنا و تندر اتوماتیک آزاد شد

۶

رئیس شورای رقابت از آزادسازی قیمت دنا و تندر اتوماتیک در جلسه امروز شورای رقابت خبر داد.

قیمت دنا و تندر اتوماتیک آزاد شد

به گزارش جام جم آنلاین، رضا شیوا در گفت و گو با تسنیم درباره جلسه امروز شورای رقابت به منظور تعیین تکلیف قیمت برخی خودروها در سطح بازار اظهار داشت: امروز شورای رقابت در روند بررسی قیمت خودروها براساس گزارش کارشناسان تصمیم گرفت دو خودروی دنا و تندر اتوماتیک که در بازار رقیب دارند، از سیستم قیمت گذاری شورا خارج شوند.

وی با بیان اینکه امیدواریم بنا به قول خودروسازان با آزادشدن قیمت این دو محصول قیمت‌ آنها در سطح بازار ارزان شود افزود: شورای رقابت در دو هفته اخیر مشغول بررسی وضعیت قیمت دو محصول فوق بود و بعد از آن به بررسی و اعلام قیمت‌های جدید خودرو خواهد پرداخت.

رئیس شورای رقابت اضافه کرد: هنوز شرکت‌های خودروساز افزایش قیمت‌ها را اجرا نکردند و ما باید این موضوع را با ارسال آمار و ارقام به آنها اعلام کنیم.

شیوا تصریح کرد: امیدواریم از اول خرداد ماه قیمت‌های جدید از سوی شرکت‌های خودروساز اجرایی شود البته خودروسازان مختارند که افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند یا نکنند چرا که ما مجوز سقف افزایش قیمت‌ها را به آنها اعلام کرده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
-
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
كدام رقیب؟
۰
۰
مهدی
-
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
شوخی میكنید یعنی تا حال قیمتها دولتی و یارانه ای بوده از این به بعد آزاد و گرون میشه؟
۰
۰
مهمان
-
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
باسلام
این شورای رقابت دیگه شورش رادرآورده اینها مردم راچی فرض كردن اگركه قرارباشه باآزادسازی قیمتها ماشیین ارزون بشه كه چه نیازی به اعلام شورای رقابت بود خودخودروسازهاارزانتر میكردن ومردم شاید استقبال میكردن <امروز قیمتهای این دوخودرورا یادداشت كنید شش ماه دیگه هم قیمتهای این دوخودرورادرسایت ملاحظه كنید تا خیانت در آزادسازی مشخص بشه.
۰
۰
محمد
-
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
مارو مسخره كردن
كدوم كارشناسی پیشبینی كرده كه قیمت كاهش میابد ؟!!!!
۰
۰
حاجی
-
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
شورای رقابت یا شورای رفاقت؟! مسئله این است ...
شماها اگر خیلی مرد هستید هم تعرفه واردات خودرو و هم اجازه تاسیس كارخانه خودروسازان اروپایی و آسیایی و آمریكایی رو بدید
اون وقت معلوم میشه كی به كیه!
۰
۰
ع
-
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
چرا تو این مملكت چیزی هرگز اروزن نمیشه ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر