jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۹۰۲۰۷۵ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

پیام‌های خودتان را به شماره 300011219 پیامک بزنید تا در صفحه پیامک‌های چاردیواری منتشر شوند.

مریم از کرمانشاه: کسی باش که عمری با تو بودن لحظه‌ای باشد و لحظه‌ای بی‌تو بودن عمری.

بیتا از کرج: هر هفته درباره یک نوع مواد آشپزی می‌گذاشتین خیلی بهتر بود. مثلا با کدو، لوبیا و نخودسبز. لطفا انواع دلمه را آموزش دهید.

بدون نام: لطفا درباره بیماری مگس‌پران چشم و راه درمان این بیماری توضیح دهید.

روح الله عربانی از صومعه‌سرا: تن زده‌ام آغوشت را/ چقدر به من می‌آید/ رنگش/ جنسش/ و اندازه‌اش/ که به قد تمام بی‌کسی‌هایم/ بر دلم نشسته است.

مهدی فلاح از الشتر: آنها که گفته‌اند: «دوری و دوستی» یا طعم دوستی نچشیده‌اند یا درد دوری نکشیده‌اند.

محمدجعفر محقق از قم: گفت: قول بده اگر دست تقدیر نگذاشت، کنار هم باشیم، فراموشم نکنی. جز لبخندی تلخ چیزی در جوابش نداشتم. در عین اینکه غلتیدن نگین اشک را بر گونه‌هایم حس می‌کردم. او چه می‌دانست وجودم بدون او به ویرانه عمارتی می‌ماند که دیگر از بیهوده سر پا ایستادن خسته شده است؟

محمد باجلان از دورود لرستان: دو چیز بهترین است: زیستن از سر شوق و خندیدن از ته دل. امیدوارم هر دو مال تو باشد.

محمد رضا کوزه‌گر کالجی از ساری: دنیا که محل و جایگاه گذر است/ سرمایه لحظه‌ها در آن جلوه‌گر است/ هر کس که فریبنده نامش گردد/ بی‌حرف و حدیث از خودش بی‌خبر است.

پیمان سلیمی نژادیان از اهواز: هر چی مهربونتر باشی بیشتر بهت ظلم می‌کنن. هر چه صادق‌تر باشی بیشتر بهت دروغ می‌گن. هر چه خودت رو خاکی‌تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند. هر چه قلبت رو آسونتر در اختیار بذاری راحت‌تر لهش می‌کنن و اگر بدونند منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می‌گیرن.

فصاحتی از سرعین: شب سردی است هوا منتظر باران است. وقت خواب است. دلم پیش تو. سرگردان است. شب بخیر ای نفس شعر پریشانی من، ماه پیشانی من. دلبر بارانی من.

ژاله نادری از کرج: بچه که بودیم بستنی‌هایمان را گاز می‌زدند غوغا به پا می‌کردیم. چه بیهوده بزرگ شدیم. روحمان را گاز می‌زنند اما فقط لبخند می‌زنیم.

محمود منتظری از لاهیجان: سود کردن بدون ریسک، تجربه کردن بدون خطر، پاداش گرفتن بدون تلاش به این می‌ماند بدون این‌که متولد شوید انتظار زندگی کردن داشته باشید.

پیامک‌های شما هم رسید: تورج ناصری- سید امیر حسین کلانتر هاشمی از شوشتر- محمود بلیغیان از اصفهان- مهدی از مشگین‌شهر- منصور آهنگر از اردبیل- علی میرزایی نصیرآباد از رباط- مریم نصیری افشار از ساوه- زهرا از ابهر- کاکتوس- شاهین فرزانه از اردبیل- رضایی از بروجن- سمیه و زینب رشیدی از قم- قدیمخانی از ارومیه- نوشین- امیر از بندرعباس- واحد عزیزی از اهواز- امیرمهدی فتاحی از شهرکرد- احمد دهستانی از شهربابک- نسرین و نسترن از سمنان- مجید رسولی از گنبدکاووس- رهبری از همدان- اسماعیل بزرگی-

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر