jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۵۸۱۸۲   ۳۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۳

برنامه «چرخ» با محوریت جراحی پیوند اندام و «صدبرگ» با پخش گفتگویی از علیرضا شجاع نوری امشب ۳۰ آبان روی آنتن شبکه چهار می روند.

عجیب‌ترین جراحی را در شبکه 4 ببینید

به گزارش جام جم سیما به نقل از مهر، برنامه علمی «چرخ» که این شب ها با اجرای سیاوش صفاریان پور روی آنتن شبکه چهار می رود امشب ساعت ۱۹ به بهانه موفقیت عمل جراحی پیوند کامل صورت، به دنیای پزشکی سر می زند و از تازه های این علم در حوزه پیوند اعضا به مخاطبان می گوید.

در بخش اول برنامه به یکی از عجیب ترین جراحی های پیوند اندام سر زده می‌شود. این عمل جراحی که بیشتر به فیلم های تخیلی مشابهت داشت، با تغییر چهره یا پیوند کامل صورت بسیار خبرساز شد. در بخش دوم برنامه چرخ همراه با دکتر جاویدی جراح قلب گفتگویی درباره جهان شگفت انگیز تن به مخاطبان عرضه می شود.

یادی از فرزاد مویدی گوینده فقید رادیو

برنامه شبانگاهی «صد برگ» امشب به مناسبت درگذشت گوینده پیشکسوت رادیو آیتم های ویژه ای پخش می کند.

در برنامه امشب از زنده یاد فرزاد مویدی گوینده پیشکسوت رادیو یاد می شود. این برنامه با اجرای رشید کاکاوند همانند برنامه های گذشته به مباحثی درحوزه ادبیات می پردازد و حافظ خوانی می کند.

همچنین گفتگویی ویژه با علیرضا شجاع نوری در این برنامه خواهیم دید.

«صد برگ» به مناسبت سالروز تولد زنده یاد ایرج بسطامی اثری از او پخش می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر