jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۵۸۱۸۲   ۳۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۳

برنامه «چرخ» با محوریت جراحی پیوند اندام و «صدبرگ» با پخش گفتگویی از علیرضا شجاع نوری امشب ۳۰ آبان روی آنتن شبکه چهار می روند.

عجیب‌ترین جراحی را در شبکه 4 ببینید

به گزارش جام جم سیما به نقل از مهر، برنامه علمی «چرخ» که این شب ها با اجرای سیاوش صفاریان پور روی آنتن شبکه چهار می رود امشب ساعت ۱۹ به بهانه موفقیت عمل جراحی پیوند کامل صورت، به دنیای پزشکی سر می زند و از تازه های این علم در حوزه پیوند اعضا به مخاطبان می گوید.

در بخش اول برنامه به یکی از عجیب ترین جراحی های پیوند اندام سر زده می‌شود. این عمل جراحی که بیشتر به فیلم های تخیلی مشابهت داشت، با تغییر چهره یا پیوند کامل صورت بسیار خبرساز شد. در بخش دوم برنامه چرخ همراه با دکتر جاویدی جراح قلب گفتگویی درباره جهان شگفت انگیز تن به مخاطبان عرضه می شود.

یادی از فرزاد مویدی گوینده فقید رادیو

برنامه شبانگاهی «صد برگ» امشب به مناسبت درگذشت گوینده پیشکسوت رادیو آیتم های ویژه ای پخش می کند.

در برنامه امشب از زنده یاد فرزاد مویدی گوینده پیشکسوت رادیو یاد می شود. این برنامه با اجرای رشید کاکاوند همانند برنامه های گذشته به مباحثی درحوزه ادبیات می پردازد و حافظ خوانی می کند.

همچنین گفتگویی ویژه با علیرضا شجاع نوری در این برنامه خواهیم دید.

«صد برگ» به مناسبت سالروز تولد زنده یاد ایرج بسطامی اثری از او پخش می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها