jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۸۶۵۵   ۲۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۴۹

دیدار دو تیم هم نام تهرانی و خوزستانی با تساوی یک - یک به پایان رسید.

صدرنشینی استقلال با تساوی

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از ورزش 11، از هفته نهم لیگ برتر ایران دو تیم هم نام استقلال تهران و استقلال خوزستان، در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی با سوت یدالله جهانبازی ساعت 16:45 آغاز شد.

شاگردان ویسی که بسیار با انگیزه تر از هم نام صدرنشین خود بازی را شروع کرده بودند، در اوایل بازی می توانستند جلو بیفتند، ولی جوانی این تیم باعث شد موقعیت ها هدر رود.

در حضور تماشاگران اندک ورزشگاه آزادی عقیل کعبی در دقیقه 38 موفق شد گل اول آبی های خوزستانی را وارد دروزاه رحمتی کند. این گل روی یک ضربه ایستگاهی و ضربه تمام کننده کعبی به ثمر رسید.

قبل از پایان بازی در نیمه اول و در دقیقه 44 پروپئیچ، نتیجه را به تساوی کشاند تا استقلالی ها بازنده به رختکن نروند.

با شروع نیمه دوم، خبری از بازی جسورانه دو تیم نبود، و شاگردان هر دو مربی با ارائه بازی محتاطانه باعث شدند تا فرصتی روی دروازه ها ایجاد نشود و بازی با همان نتیجه یک - یک به پایان برسد.

استقلال تهران با این تساوی 18 امتیازی شد و در صدرجدول رده بندی باقی ماند و استقلال خوزستان نیز با 16 امتیاز، جایگاه سوم خود را حفظ کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر