jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۵۶۰۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۰

جام جم ورزشی : گرث بیل و کریستیانو رونالدو به ترتیب اولین و دومین بازیکنان گران قیمت تاریخ فوتبال هستند.

گران ترین دوئل دنیای فوتبال

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، این دو که هم اکنون در رئال مادرید با یکدیگر همبازی هستند ممکن است به زودی مقابل یکدیگر قرار بگیرند، رونالدو در ترکیب تیم ملی فوتبال پرتغال و گرت بیل در ترکیب تیم ملی فوتبال ولز.

ولز که به رقابت های یورو 2016 صعود کرده می خواهد حضور قدرتمند در این رقابت ها داشته باشد بنابراین دیدارهای تدارکاتی متعددی را در نظر دارد که دیدار با تیم ملی فوتبال پرتغال یکی از آنهاست. در صورت دیدار تدارکاتی ولز و پرتغال آنگاه شاهد دوئل دو بازیکن گران قیمت تاریخ یعنی رونالدو و بیل باشیم.

البته ولزی ها یک بازی تدارکاتی هم با لهستان خواهند داشت که در این دیدار نیز تقابل بیل با روبرت لواندوفسکی بسیار جذاب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر