jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۷۳۵۷ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۶

تولید نرم افزار جامعی تحت عنوان «یادگیری همراه» در مرحله نهایی است که برای هزار نفر به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

اعلام جزییات «یادگیری همراه» برای سوادآموزان

علی باقرزاده از سواد آموزی از طریق تبلت و موبایل خبر داد و گفت: پژوهشی در این باره انجام داده ایم که مراحل نهایی برنامه نویسی سواد آموزی را طی می کند که نرم افزار جامع برای یادگیری همراه است.

وی افزود: این طرح اکنون درحال تولید است اگر نهایی شود برای هزار نفر به صورت آزمایشی انجام خواهد گرفت.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با تاکید بر اینکه آموزش باید از بستر IT و ICD انجام گیرد، گفت: میزان یادگیری و پایداری سواد از این طریق طی اجرای طرح آزمایشی ارزیابی خواهد شد و اگر مطلوب باشد طرح آموزش همراه را فراگیر می کنیم.

باقرزاده افزود: یادگیری همراه، فرصت خوبی است چرا که این کار ساده و زمان کمتری را می برد.

وی با اشاره به طرح پژوهشی دیگر سازمان نهضت سوادی آموزی، اظهارکرد: پژوهشی درباره سواد ترکیبی درحال انجام است که کاربران ضمن فرا گرفتن آموزش خواندن و نوشتن، کار با فناوری نوین را نیز یاد می گیرند.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود با بنیاد ملی ICD تفاهم نامه ای منعقد کرده ایم که در کنار کتاب های درسی کار با رایانه و خدمات IT نیز انجام گیرد.

باقرزاده تصریح کرد: این طرح در ۶ استان تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان و سنندج که نمایندگی های ICD در آنجا حضور داشت به صورت آزمایشی برای ۵۰۰ نفر در حال اجرا است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر