jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۵۷۰۲   ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۳:۵۹

هنوز پرداخت با تلفن‌همراه فراگیر نشده که شرکت جابون (Jawbone) سازنده دستبند‌های سلامت، محصولی را رونمایی کرده که با آن می‌توان پول پرداخت کرد.

خریدتان را با دستبند پرداخت کنید

جابون برای استفاده از این دستبند با یک بانک قرارداد بسته و دارندگان آن می‌توانند در پایانه‌های فروشی که از پرداخت بدون تماس (NFC) پشتیبانی می‌کند خرید کنند. این دستبند UP4 نام دارد و از همان استانداردهای پرداخت اپل واچ استفاده می‌کند. علاوه بر قابلیت پرداخت، این دستبند ضدآب، حسگرهایی درون خود برای حفظ سلامت دارد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها