jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۹۳۶۲۱   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۰

برخی از گوشی‌های اندرویدی پس از مدتی استفاده کند می‌شوند که این امر دلایل مختلفی دارد. Root Task Manager اپلیکیشنی مفید در زمینه‌ی رفع این مشکلات به حساب می‌آید که با شناسایی دلایل کندی سیستم، سرعت گوشی شما را بهبود می‌بخشد.

افزایش سرعت موبایل با شناسایی عامل کندی

به گزارش جام جم کلیک: بعضی اوقات بعد از خرید گوشی و چند ماه استفاده از آن، عملکرد گوشی به مرور کند می‌شود که یکی از دلایل آن نصب نرم‌افزارهای مختلف است در طول زمان استفاده است.

اهمیتی ندارد که در حال حاضر چند اپلیکیشن را روی گوشی نصب داشته باشید، چرا که تمام اپلیکیشن‌هایی که در طول این مدت نصب کرده‌اید، هر کدام فایل‌ها و کش‌های مربوط به خود را حتی بعد از حذف شدن، در گوشی شما باقی گذاشته و به مرور زمان و زیاد شدن این فایل‌ها و پر شدن فضای آزاد حافظه، عملکرد گوشی به سمت کندی پیش می‌رود به طوری که بسیاری مواقع کاربران را مجبور به Factory Reset کردن گوشی می‌کند.

Root Task Manager اپلیکیشنی حرفه‌ای در زمینه‌ی مدیریت دستورات در حال اجرای اندروید است که با متوقف کردن فعالیت‌های بیهوده و آزاد کردن فضاهای اشغال شده، سرعت گوشی شما را بهبود می‌بخشد و در بسیاری از مواقع این تغییرات به حدی چشمگیر است که می‌توان از گزینه‌هایی مانند فکتوری‌ریست، چشم پوشی کرد.

نرم‌افزار Root Task Manager دارای ابزارهای مختلف و مفیدی است که با جمع‌آوری آن‌ها در کنار هم، یک اپلیکیشن کامل را در زمینه‌ی سرعت‌دهی به گوشی موبایل به وجود آورده است.

برای مثال ابزار تقویت کننده‌ی این اپلیکیشن قبل از اجرای بازی‌های سنگین، به طور خودکار گوشی شما را با بستن فعالیت‌های اضافه برای اجرای هر چه بهتر بازی‌ها آماده‌سازی می‌کند به طوری که ممکن است بازی‌هایی که پیش از این در گوشی شما با لگ اجرا می‌شدند، به کمک این ابزار روان‌تر اجرا شوند. hibernation کردن اپلیکیشن‌ها نیز یکی دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن است که با بردن اپلیکیشن‌های نه چندان ضروری به حالت خواب، مصرف این اپلیکیشن‌ها را از باتری و منابع سخت‌افزاری گوشی به حداقل مقدار ممکن می‌رساند.

مدیریت روی برنامه‌های نصب شده و امکان حذف آن‌ها، امکان Freeze (غیر فعال) کردن اپلیکیشن‌ها و مدیریت روی Ram گوشی از دیگر ویژگی‌های Root Task Manager به حساب می‌آیند.

اگر گوشی شما هم با کندی و مشکلات این چنینی همراه است، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را تجربه کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود رایگان نرم‌افزار Root Task Manager از گوگل‌پلی

دانلود رایگان نرم‌افزار Root Task Manager از مایکت

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها