jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۷۶۷۱۰ ۰۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۰

یکی از رایج‌ترین کاربردهای تلفن‌های همراه هوشمند، مشاهده زمان روی صفحه‌نمایش این دستگاه‌های هوشمند است. این کاربرد دستگاه‌های هوشمند به حدی مفید است که گاهی نیمه‌های شب که از خواب بیدار می‌شوید ابتدا گوشی هوشمندتان را برداشته و با روشن کردن صفحه‌نمایش، ساعت را روی آن مشاهده می‌کنید.

ساعت مخصوص شب با گلکسی نوت Edge

یکی از مشکلاتی که مشاهده ساعت در نیمه‌های شب و با چشمان خواب‌آلود دارد، نور زیاد صفحه‌نمایش و هوشیاری موردنیاز برای روشن کردن صفحه‌نمایش است! آیا می‌دانید Galaxy Note Edge با پشتیبانی از قابلیت Night Clock یا همان ساعت شبانه به شما این امکان را می‌دهد بدون نیاز به روشن کردن صفحه‌نمایش و بدون مشکلاتی همچون نور زیاد صفحه‌نمایش، لبه‌ خمیده دستگاه هوشمندتان را برای نمایش ساعت و تاریخ به‌کار بگیرید؟ با استفاده از این قابلیت نمایش زمان و تاریخ در زمینه‌ مشکی رنگ روی لبه‌ خمیده‌ دستگاه فعال می‌شود و بازه‌ زمانی فعال بودن آن را نیز شما انتخاب می‌کنید. اگر به استفاده از این قابلیت علاقه دارید، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

1ـ به صفحه‌ اصلی دستگاه خود بروید و در لبه‌ خمیده دستگاه، آیکون پیکان رو به بالا را به سمت بالا بکشید.

2ـ‌ روی آیکون تنظیمات که به شکل چرخ‌دنده است فشار دهید تا تنظیمات صفحه‌ خمیده به‌نمایش درآید.

3ـ روی Night Clock فشار دهید.

4ـ پس از مشاهده‌ تنظیمات ساعت شبانه، کلید مقابل گزینه‌ Night Clock را فشار دهید تا از وضع off به حالت فعال تغییر کند.

5 ـ با فعال شدن این قابلیت می‌توانید به کمک گزینه‌های start و end، بازه‌ زمانی فعال بودن آن را نیز مشخص کنید.

6 ـ مراحل کار به پایان رسیده است. هنگامی که بازه‌ زمانی فرا برسد و گوشی شما در حال استفاده نباشد، صفحه‌نمایش آن خاموش می‌شود اما لبه خمیده فعال بوده و در زمینه‌ مشکی رنگ، ساعت و تاریخ جاری نمایش داده می‌شود.

نکته:

ـ حداکثر زمانی که می‌توانید برای فعال بودن ساعت شبانه انتخاب کنید بازه‌ زمانی 12 ساعته است.

ـ ساعت شبانه انرژی بسیار کمی از باتری دستگاه شما را مصرف می‌کند، با این حال به‌گونه‌ای طراحی شده که با تخلیه شارژ باتری به زیر 15 درصد به‌طور خودکار غیرفعال می‌شود.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر