jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۳۰۷۸۰   ۰۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۷

«چهل سالگی» جدید رادیو میزبان هنگامه قاضیانی، نیما نکیسا، مجید مظفری، خسرو احمدی و بهرام ابراهیمی می‌شود.

هنگامه قاضیانی به «چهل سالگی» می‌رسد

پخش سری جدید از برنامه «چهل سالگی» رادیو نمایش از شنبه - سوم آبان ماه - در رادیو نمایش آغاز می‌شود. این برنامه به تهیه‌کنندگی و سردبیری عمار خطی تهیه می‌شود.

تهیه‌کننده و سردبیر برنامه «چهل سالگی» با معرفی مهمانان سری جدید از برنامه اش گفت: این برنامه هر هفته از شنبه تا چهارشنبه از رادیو نمایش پخش می شود که مجید مظفری، هنگامه قاضیانی، خسرو احمدی، نیما نکیسا و بهرام ابراهیمی از روز سوم تا هفتم آبان ماه به ترتیب از مهمانان «چهل سالگی» هستند.

او با اشاره به تفاوت‌های سری جدید از برنامه‌اش اظهار کرد: در سری گذشته‌ی «چهل سالگی» اولویت با مکانی بود که مهمان مورد نظر در شرایط آن قرار می گرفت اما درسری جدید، هر کدام از میهمانان که یکی از چهره‌های مطرح سینما، تلویزیون، رادیو، ورزش و سیاست هستند در یک موقعیت نمایشی قرار می گیرند و در همین فضا دچار شرایط بغرنجی می شوند تا مخاطب با خصوصیات مادی و معنوی آنها آشنا شود.

وی در همین زمینه توضیح داد: «چهل سالگی» به چهار دهه تقسیم می‌شود که در فواصل هر دهه یک مستند گزارشی از شخصیت‌های مختلف هنری، سیاسی، ورزشی و... خواهیم شنید. «چهل سالگی» امسال، تلفیقی نمایشی از مصاحبه و مستند است.

تهیه‌کننده «چهل سالگی» سپس به اجرای سری جدید از برنامه اش اشاره کرد و گفت: احسان کرمی اجرای سری جدید از «چهل سالگی» را بر عهده دارد.

نویسندگی سری جدید از برنامه «چهل سالگی» بر عهده هدیه رضایی است. ترانه ویژه‌ی این برنامه نیز توسط داوود قره داغی سروده شده است که داریوش شهبازی آهنگسازی و خوانندگی آن را بر عهده دارد و حمید احدی موسیقی «چهل سالگی» را تنظیم کرده است.

همچنین فرزام رنجبر، گزارشگری بخش مستند، شیرین پورعسگری صدابرداری و سجاد کلبادی نژاد هماهنگی برنامه «چهل سالگی» را بر عهده دارند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر