jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۳۰۷۸۰   ۰۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۷

«چهل سالگی» جدید رادیو میزبان هنگامه قاضیانی، نیما نکیسا، مجید مظفری، خسرو احمدی و بهرام ابراهیمی می‌شود.

هنگامه قاضیانی به «چهل سالگی» می‌رسد

پخش سری جدید از برنامه «چهل سالگی» رادیو نمایش از شنبه - سوم آبان ماه - در رادیو نمایش آغاز می‌شود. این برنامه به تهیه‌کنندگی و سردبیری عمار خطی تهیه می‌شود.

تهیه‌کننده و سردبیر برنامه «چهل سالگی» با معرفی مهمانان سری جدید از برنامه اش گفت: این برنامه هر هفته از شنبه تا چهارشنبه از رادیو نمایش پخش می شود که مجید مظفری، هنگامه قاضیانی، خسرو احمدی، نیما نکیسا و بهرام ابراهیمی از روز سوم تا هفتم آبان ماه به ترتیب از مهمانان «چهل سالگی» هستند.

او با اشاره به تفاوت‌های سری جدید از برنامه‌اش اظهار کرد: در سری گذشته‌ی «چهل سالگی» اولویت با مکانی بود که مهمان مورد نظر در شرایط آن قرار می گرفت اما درسری جدید، هر کدام از میهمانان که یکی از چهره‌های مطرح سینما، تلویزیون، رادیو، ورزش و سیاست هستند در یک موقعیت نمایشی قرار می گیرند و در همین فضا دچار شرایط بغرنجی می شوند تا مخاطب با خصوصیات مادی و معنوی آنها آشنا شود.

وی در همین زمینه توضیح داد: «چهل سالگی» به چهار دهه تقسیم می‌شود که در فواصل هر دهه یک مستند گزارشی از شخصیت‌های مختلف هنری، سیاسی، ورزشی و... خواهیم شنید. «چهل سالگی» امسال، تلفیقی نمایشی از مصاحبه و مستند است.

تهیه‌کننده «چهل سالگی» سپس به اجرای سری جدید از برنامه اش اشاره کرد و گفت: احسان کرمی اجرای سری جدید از «چهل سالگی» را بر عهده دارد.

نویسندگی سری جدید از برنامه «چهل سالگی» بر عهده هدیه رضایی است. ترانه ویژه‌ی این برنامه نیز توسط داوود قره داغی سروده شده است که داریوش شهبازی آهنگسازی و خوانندگی آن را بر عهده دارد و حمید احدی موسیقی «چهل سالگی» را تنظیم کرده است.

همچنین فرزام رنجبر، گزارشگری بخش مستند، شیرین پورعسگری صدابرداری و سجاد کلبادی نژاد هماهنگی برنامه «چهل سالگی» را بر عهده دارند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها