jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۸۸۰۱۸ ۰۳ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۵

شورای عالی انقلاب فرهنگی به 6 سرپرست دانشگاه که از سوی وزیر علوم معرفی شده بودند، رای اعتماد داد این افراد از این پس به عنوان رئیس فعالیت خود را ادامه می دهند.

روسای 6 دانشگاه معرفی شدند

به گزارش مهر، شورای عالی انقلاب فرهنگی به سرپرستان دانشگاههای شیراز، بین المللی امام خمینی(ره)قزوین، صنعتی نوشیروانی بابل، تبریز و یزد اعتماد کرد و از این پس به عنوان رئیس دانشگاه به مدت 4 سال ریاست می کنند.

بر این اساس، ابوالحسن نائینی به عنوان رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین، محمد رضا پورمحمدی به عنوان رئیس دانشگاه تبریز، مجید ارشاد لنگرودی به عنوان رئیس دانشگاه شیراز، محمد صالح اولیا به عنوان رئیس دانشگاه یزد و جواد واثقی امیری به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل حکم ریاستشان را از وزیر علوم دریافت می کنند.

همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاسیس شعب دانشگاه غیرانتفاعی امیرالمؤمنین اهواز در برخی از استان‌های کشور موافقت کرد.

بر این اساس، این دانشگاه غیرانتفاعی در استانهای کرمانشاه، ایلام، هرمزگان و سایر شهرستان‌های استان خوزستان (حسب مورد) تاسیس می شود.

با اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، در صورت ضرورت، راه‌اندازی شعب دیگر در سایر استان‌های کشور بر اساس ضوابط و مقررات حاکم بر آموزش عالی و با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امکان‌پذیر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر