jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۵۱۲۸۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۳

با تلاش متخصصان و آزمایش دی ان ای، هویت شهید بهروز صبوری شناسایی شد و مادر او به فرزندش رسید. وی پس از شنیدن خبر شناسایی پیکر پسرش گفت: قبلا بسیار نگران پیکر فرزندم بودم و نمی‌دانستم بر سر آن چه آمده اما الان دلم آرام شد و سبک شدم.

جام جم سرا:مادر شهید صبوری در جمع خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که پیکر فرزندم بعد از 31 سال پیدا شده که این موهبت از دعای ملت ایران به وجود آمد.
وی ادامه داد: قبلا بسیار نگران پیکر فرزندم بودم ونمی دانستم برسر آن چه آمده اما الان می دانم که پیکرش در یک جای مشخص به خاک سپرده شده و با شنیدن این خبر دلم آرام شد و سبک شدم.
اطلاع رسانی درباره تشخیص هویت و محل خاکسپاری شهید بهروز صبوری با حضور خانواده شهید، جمعی از مسئولین و خبرنگاران در سالن اصلی معراج الشهدا انجام شد. مادر شهید صبوری با حضور در کنار چند شهید گمنام دیگر معراج الشهدا برای آنها دعا کرد که هرچه زودتر شناسایی شوند و مادران آنها از نگرانی بیرون بیایند و برای آنها فاتحه قرائت کرد.
بهروز صبوری 31 سال پیش در منطقه سومار به شهادت رسیده و سال 89 پیکر وی به وطن بازگشته و در قالب شهید گمنام در دانشگاه خلیج فارس بوشهر دفن شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر