jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۷۰   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۵

برای ما این 6 بازی مهم است

شماره 23 بازیکن جدید استقلال

استقلال برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا ایمان مبعلی را به خدمت می گیرد بازیکنی که آرزویش بازی دوباره با پیراهن استقلال است.

شماره 23 بازیکن جدید استقلال

به گزارش جام جم ورزشی ، ایمان مبعلی بازیکن مورد علاقه امیر قلعه نویی تازه وارد تیم استقلال است که همراه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کند.ایمان که از استقلال در چند فصل قبل جدا شده بود در شرایط کنونی در آمادگی بسر می برد ضمن آنکه او بارها اعلام کرده بخاطر جدایی از استقلال پشیمان است. مبعلی در گفت و گویی اعتراف کرده رفتنش از استقلال به الشارجه و پیکان عجولانه بود و با این تصمیمات بزرگترین اشتباه را مرتکب شده است.او قرار است در استقلال پیراهن شماره 23 را بر تن کند و درباره علت انتخاب این شماره می گوید: سال اولی که به استقلال آمدم این پیراهن بر تن روانخواه بود و آن سال 32 پوشیدم اما خوشبختانه حالا می توانم 23 بپوشم.استقلال سال گذشته تا نیمه نهایی آسیا بالا رفت و اکنون ایمان مبعلی در پی صعود دوباره با آبی هاست اما به اعتقاد او بازی های مقدماتی ارزش فراوانی دارد. مبعلی می گوید : فکر می کنم نکته مهم بازی ها همین 6 بازی ابتدایی است. قطعا دور بعد بازی ها به سال آینده می خورد و این تیم می تواند تقویت شود.من با توجه به شناختی که از استقلال و تیم های همگروهش دارم مطمئن هستم می توانیم صعود کنیم.بازیکن استقلال خوزستان اولویت اول خود را برای انتخاب تیم آینده اش استقلال تهران اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر